SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODDAM W DOBRE RECE 10 miesieczna suczke. OPOLE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638


ODDAM W DOBRE RECE 10 miesieczna suczke. OPOLEODDAM W DOBRE RECE 10 miesieczna suczke. OPOLE

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
No dobra rozumiem-jesli nie ma mozliwosci wziecia ze soba psa, musi go niestety oddac, ja jednak uwazam to za ostatecznosc i mowie, ze samemu bardzo ciezko byloby mi oddac komus mojego psa. Nie neguje decyzji autora, jezeli naprawde nie ma on innego wyjscia.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
znudziła Ci się zabawka czy jak?
nigdy nie rozumiałem takich akcji

może Ty będziesz potrafił/a mi to wytłumaczyć...

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2006-06-09 11:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
A czemu ty odrazu bez zapytania stwierdzasz ze mi sie znudzila, moze jest jakis inny powod dla ktorego nie moge jej miec, wyjezdzam za granice na dlugi czas i wole aby zaopiekowal sie nia ktos kto bedzie dla nie dobry.

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
widziałeś na końcu - '?' ??
no więc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
Lepiej ze ma checi oddac niz wyrzucic na ulice...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
pies po 10 miesiącach juz jest przywiązany do wlasciciela
bedzie za***iscie tęsknil

ale fakt
lepiej oddac niz wyrzucic czy przywiązac gdzies w lesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a nie masz rodziny, która miała jakiś kontakt z tym pieskiem by zminimalizować jego cierpienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Chlopie/kobieto serca nie masz?!!!!!!!!!!!

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Jaki koles!!!
Ja bym tak nie mogl

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Ja też nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
O czym tu sie wogole toczy dyskusja?? Ja chce oddac psa w dobre rece , nie zadalem tematu co byscie zrobili na moim miejscu ani czy ktos by tak mogl zrobic to sa moje sprawy ktorych nie da sie przeskoczyc widze ze psa potraficie zrozumiec ale drugiego czlowieka juz nie i to ma byc czlowieczenstwo??

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupie mape polski do nawigacji

Następny temat

zegarki timex okazja

WHEY premium