SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENCIE 1.5roku pracy...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
bic44 ostatnio wlasnie sie przykladam do plecow...

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
i jak jest troche leoiej niz przed tem??

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
ja powiem zemi sie bardzopodoba jakna poltora roku szcegolnie przud barkow i lapy klata jest wporzadku ale mogla by byc troche lepszano i plecy trzeba poprawicjak na poltoraroku to wg mniejest dobrze bardzo dobrze bedzie jakpomajstrujesz troche zklataka i troche bardziej z pleckami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
to jest ok 1.5roku z przerwa wakacyjna 2miesiace. Decos dzieki za dopingujacy mnie komentarz...

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450


jeszcze raz plecki

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3186
jest spoko łapy ładne ale klata do roboty powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
łapa dobra, bedzie te 42 popracuj nad klata i barkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
Staz podobny do mojego co do lapy to skoro mowisz ze tyle jest to pewnie jest dziwi mnie tylko obwod pasa co do wagi ale moze mi sie tylko wydaje

Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14450
Hulaszusza jak zaowazylem u ciebie w profilu to ty lepiej wykozystales te 1.5 roku no ale cuz nadrabiam straty...

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9675
Śmieszy mnie jak ktos pisze ze na 1,5 roku to cienko. Łapa faktycznie najlepsza :) A nogi ? Pewnie wykałaczki Powodzenia w dalszym masowaniu

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty

Następny temat

2miesiące ćwiczen

WHEY premium