SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OBWÓD W PASIE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
mam mianowicie taki problem:
Waże 75kg a w pasie mam 92cm. Chce ważyć tyle samo tyle żeby mieć około 83-84 w pasie. Czy jest to wykonalne ?
Czy same ćwiczenia na brzuch wystarczą ? Co mam robić

Dzieki za info. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ćwiczeniami na brzuch to praktycznie tylko wzmocnic możesz ww. mięśnie.
trening siłowy, aerobowy, dieta, w nastepnej kolejności odżywki i suple.
taka jest nieodzowna konieczność postępowania jeżeli chcesz aby miec brzuch jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dodatkowo : logicznym jest ze jesli bedziesz tracil "tluszcz' to stracisz na wadze- jesli masz duzo tej tkanki mozesz mimo rozbudowy tkanki miesniowej stracic mimo wszystko pare kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wszystko też zalezy od szeokości tali miednicy itp itd. Jeśli jednak nie widać mięśni a tkanke tłuszczową to spokojnie zbijesz cm. w pasie stosując się do zaleceń kolegów powyżej.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-01-11 01:29:46

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
czy jest to wykonalne ??
pewnie, nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
Dzieki w takim razie za informacje. Sprbuje zrobić sobie redukcje na diecie i ciągłych ćwiczeniach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

P.S. A co do wypowiedzi: "czy jest to wykonalne ??
pewnie, nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" To się całkowicie zgodze - źle troche postawiłem pytanie.
Jedyna rzecz niemożliwa to wytłumaczyć ślepemu od urodzenia jak wygląda powiedzmy hm... zielony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
" Jedyna rzecz niemożliwa to wytłumaczyć ślepemu od urodzenia jak wygląda powiedzmy hm... zielony :)"



czorny humor to lubię

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1036
Podobno nie da się jeszcze okopać w wodzie i założyć hełm na lewą stronę :) Cała reszta jest do zrobienia. Zrzucisz tłuszcz, stracisz na wadze, ale nadrobisz kiedyś te kilogramy mięsem. Trening i dieta robią cuda :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy wiek na rozpoczecie trenningu?

Następny temat

ile serii i ile powtórzeń?? pomocy

WHEY premium