SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nurkowanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
No problemo, SOG się należy


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
oczywiście SOG4U

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6680
Kolejny nur wita

jak na razie jestem OWD w PADI od jakis 5 miechów
jak na razie mam male doswiadczenie i staz a wszytko przez to ze nie mam wlasnego sprzetu i to jest najwiekszy bol (sprzet sprzet i jeszcze raz sprzet) no ale mam nadzieje ze sie w koncu dorobie a wtedy mam ambicje na wiecej

narazie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Nio witam kolejnego kolegę, domyslam sie, że Jaworzno masz obnurkowane, Panie ślązak
Sprzętu się dorobisz...pomalutku, ja zbierałem przez 2 latka



Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6680
tak w Jaworznie wlasnie robilismy nurkowania na kursie

sprzet jest najwazniejszy bez tego ani rusz a wypozyczenie to kwota rzedu 80 za dzien wiec kiepsko
no ale mam nadzieje ze kiedys bedzie lepiej

a jesli juz o wypozyczeniu mowimy to ewentualnie gdzie polecacie wypozyczyc aby bylo najtaniej (oczywiscie interesuja mnie takie miejscowosci jak Katowice, Bytom i okolice Czeladzi.

wiem ze w bytomiu jest sea fish i jest chyba tanszy jesli chodzi o wypozyczenie niz np divemaster w katowicach moze macie jakies inne namiary gdzie bedzie jeszcze taniej
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Odpowiem w poniedziałek muszę teraz lecieć. pa.


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
ach sory zapomniałem ja w Cmasie

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bylem pletwalem w armi za***ista przygoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
ooo no włąsnie powiedz mi jak tam sie dostałeś gdzie i jak... i co tam robiłeś opowiadaj!!!!!!!

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Conan, jeśli chodzi o wypozyczenie szpeju na sląsku to masz kilka firm do wyboru, z dwóch wspomnianych znam ludzi z Sea Fisha, bardzo mili, cen niestety nie znam. Wiem że można skołować sprzet u Mirka Kierepki na koparkach. To szef tamtejszej bazy, wypożycza sprzęt z tego co wiem to kompletny. A no i jeszcze są dwa centra w Gliwicach Nautica i Adventurer.
Gdybyś pytał o Wrocław wiedział bym więcej :) W Gliwicach w Nautice (sklepie) szefem jest Stefan - miły gość załatwisz u niego wszystko...
Ciekawe czy Nautca jeszcze funkcjonuje...


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SnOwBoArD

Następny temat

WYPADKI i ich efekty!

WHEY premium