SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nurkowanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ,Ja też nurkuje na avanti quatro Maresa i osobiście uważam że sa to jedne z lepszych płetw (wcześniej nurkowałem na seemansub sf1 i nie ma porównania,a zmieniłem dlatego bo była niezła promocja za 75euro dostałem płetwy ,maske i fajke),a co do maski to firmy sa na podobnym poziomie najważniejsze żeby maska dobrze leżała na twojej twarzy (taki teścik w sklepie przy zakupie ,przyłóż maske do twarzy nie zakładając paska na głowę)no i oczywiście żeby Ci się podobała


Wczoraj byłem na seminarium poświęconemu nurkowaniu pod lodem

Live is brutal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Oj,chłopaki chłopaki...
Nie czytacie dokładnie. O maskach maresa nikt nie pisał źle, o płetwach zresztą też. Mam maskę Cressi Big Eye i Maresa LIRICA. Tę drugą dostałem kiedyś gratis, wykonana ładnie ale cieknie mi i ma słabe zaczepy regulacji.
Płetewki Maresa są ok ale mają słabe porównanie cena/jakość. Wydawać na płetwy ponad 400pln to przesada. No i Master Frogi mają duzo mocniejsze kopnięcie od Avanti Quattro, avanti fajnie spręzynują...

Andy...
Design jest ważny...ale życia Ci nie uratuje.


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
master frogiem dostalem w dupe przy odbiorze licencji

diver do it diper ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Pewnie bolało...dlatego masz Maresy .
Uciekam do domu


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przy odbiorze certyfikatu na tak zwanym chrzeście dostałem NASĄ Technisuba,tylko miałem takiego pecha ,że było pięciu instruktorów i dupsko miałem sine,nie wspomne o kolesiu z kursu który nie był dazony sympatią instruktorów ten to dostał...

Pozdrawiam wszystkich nurasów!

Live is brutal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
He he he, dobre Ja jak przystało na wrocławianina dostałem strzała Stratosem rozmiar XL - Instruktor chłopisko 195cm 120kg miał zamach
Na szczęście był sam bez pomagierów hyhyhy...
Od tej pory Stratosy są znienwidzonymi płetwami, ale tylko paskowe


Pozdrawiam
Głosiu

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39864 KONKURS - ZOBACZ


Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zlosc przeciwnikow maresa kupilem sobie w sobote pletwy volo ;-p

diver do it diper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Jestem z wami A podobno mrówki nie umieja pływać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
Byłem w sobote na nurkwaniu podlodowym na koparkach,zmarzłem jak cholera

Live is brutal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrówka, a kto mówił że nurek musi umieć pływać?

diver do it diper
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SnOwBoArD

Następny temat

WYPADKI i ich efekty!

WHEY premium