SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy size on.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
na chlopski rozum, skoro bialko jest w SO i nie spowalnia wchlaniania kreatyny, to jaki jest sens picia 10min pozniej bialka po So...
firma nie zma znaczenia, byle nie jakas nieznana.
nie rob nasycenia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
No bo w SO jest bardzo mało białka, pozatym sam hydrolizat, wiec praktycznie od razu jest wchlaniany, a nie ma odżywki z samym hydro.

Ja preferuje olimpa jeśli chodzi o kretke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
na zachodzie tak zachwalaja size on ale ile tego trzeba kupic? nawet jakby polaczyc z super pump i tak nie starczy krety na cykl...ja nie wiem jak oni to lacza...z pojedyncza forma? to nie dosc ze wychodzi astronomicznie drogo to jeszce do konca nie wiadomo co tak naprawde kopie w takim zestawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Na jeden cykl to na pewno pójdą po 2 puchy SP250 i SO do tego osobno mono. Na to jestem gotowy. Dla tego pytam z wyprzedzeniem czasowym, żeby mieć motywacje i odłożyć trochę kasy. A opinie SO zbiera naprawdę dobre u nas tez.
Zastanawiałem się tez nad storm/shock na przyszły cykl, ale doszły mnie słuchy, ze to już nie to samo co kiedyś i ze sp z SO to teraz najlepszy zestaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
2 puchy sp250? po jaka cholere? nawet jak bedziesz walil podwojne porcje to 20 treningow Ci wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
6-8 tygodni cykl. Wychodzą 2. Najwyżej trochę zostanie, ale jedna na pewno nie starczy.
Pozatym nie chodzi o liczbę treningów wyłącznie , bo w NT tez bierzesz.

Zmieniony przez - mihsam w dniu 2010-09-13 22:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Widzę ze z olimpa nie ma zwykłego mono. Jest sens brać mikronizowany, czy bardziej opłaca się kupić zwyczajny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po co SP250 w DNT?
OBOJETNIE ktory czy mikronizowany czy tez nie nie ma to zadnego znaczenia jesli chodzi o efekt koncowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
creapure masz pewnosc skladu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Zazwyczaj NO bierze się tez w dnt, tym bardziej ze tak zaleca producent.

Nie chodzi mi o efekt, bo zwykle jest taki sam, ale o cenę, która kreatyna jest pod tym względem najlepsza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabletki antykoncepcyjne + spalacz ?

Następny temat

TEST: LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL - pods.str. 30!

WHEY premium