SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy rok nowa Smarkata - 2021

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
Mi z MRI wyszły dwa wysunięte dyski, jeden odwodniony. Ogólnie ciesz mnie ten wynik (xd), bo na skierowaniu miałam podejrzenie zespołu końskiego ogona. Na chwilę obecną szukam kogoś kto mnie choć trochę naprawi, bo na razie jest unieruchomiona totalnie od kilku dni. No a potem w planach rehabilitacja. Niefortunnie, na dniach czeka mnie jeszcze przeprowadzka, więc chyba całe pakowanie i sprzątanie spadnie na partnera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To współczuję - bolesna diagnoza. Ale dobry fizjo sobie z tym powinien poradzić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Współczuję.
Partner na pewno zrozumie. Najważniejsze żebyś doszła do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
Ostatnio częściej tu zaglądam, to postawiłam dać znać co u mnie i dlaczego już nie piszę. O ile ktoś jeszcze mnie pamięta po tylu miesiącach przerwy :)

Ostatnie strony dziennika to marudzenie na ból pleców, i niewiele się zmieniło od tego czasu. Te miesiące to rzuty silnego bólu porozdzielane okresami dochodzenia do siebie i słabego bólu. Ostatni miesiąc spędziłam w łóżku, chodzę na spacery na ile dam radę, ale większa aktywność i siedzenie odpada.

Diagnoza nie do końca jasna, na rezonansie mam dwie wypukliny, pierwszy ortopeda dopatrywał się przyczyny w nieprawidłowym napięciu mięśniowym, osteopata stwierdził uraz więzadła biodrowo-lędźwiowego, kolejny ortopeda to wyśmiał i zwalił winę na przodopochylenie miednicy, neurochirurg z kolei na przepuklinę.

Fizjoterapeutów zaliczyłam 4, u niektórych po kilka wizyt, u jednej kilkumiesięczną terapię - zawsze była czasowa poprawa i nawrót. Ostatnią, miesięczną rehabilitację skończyłam w gorszym stanie niż zaczęłam. Ale próbuję dalej, bo i jakie inne mam wyjście.

Żeby nie było, nie wpadałam się poużalać, tylko dać wam znać co tam u mnie, żeby nie było, że forum mi się znudziło albo treningi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dużo zdrowia życzę. U mojej żony skończyły się podobne historie operacją przepukliny. Teraz przynajmniej nie boli.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel fitness bikini

Następny temat

Jestem za szczupła?

WHEY premium