SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy plan POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Witam właśnie skączyłem swoje pierwsze fbw w życiu:) [https://www.sfd.pl/METODA_15_10_5_:_ALTERNATYWNE_ZESTAWY_FBW-t307722.html] ZESTAW 2 NA W PELNI WYPOSARZONA SILOWNIE. i jestem juz po 3 tygodniowej przerwie i od jutra chce znowu zacząć, a więc potrzebuje planu nie mam pojęcia jaki dla mnie będzie najlepszy więc licze na wszą pomoc;) niewiem czy dalej fbw ciagnać czy split? podał by mi ktos gotowca?
Cel- masa
Bf- Niski w miare

jeśli chodzi o efekty po moim pierwszy fbw to na masie mało przyszło ale zato na sile nieżle na wl z 87.5- 95 kg ale jednak siła mnie zabardzo nie interesuje wole mase:) z góry dzięki!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17,5

Waga: 70-72kg

Wzrost: 178

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 1,5 roku

Uprawiane inne sporty: Nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): FULL

Dieta: Tak(staram sie)

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: aktualnie nie(ale bylo duzo stackow) az wstyd sie przyznac;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
podziel sobie trening na 4 razy w tygodniu:
1.
klata i triceps
2.
uda i łydki
3.
naramienne i brzuch
4.
plecy i biceps

Na duże partie daj 4 ćwiczenia na mniejsze 3 ćwiczenia, na łydki zaminnie wspięcia siedzac i stojąc, na brzuch dwa ćwiczenia. 3-4 serii w ćwiczeniu po 8-12 powtórzeń, brzuch i łydki po 25 powtórzeń:)
Powodzenia.
A gotowca nie wklejam bo lepiej żebyś robił ćwiczenia które sam lubisz, ale starając sie robić podstawowe typu: wyciskanie sztangi, przysiady, martwy ciąg czy podciąganie się na drążku, reszta według potrzeb i upodobań:) Tak żeby każdy miesięń dobrze pracował:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Hmm niech się jeszcze tu jakaś dośw osoba wypowie, bo może się nie znam ale ostatnio taki plan chciałem mieć to ludzie mówili ze mam stosować fbw bo nic ze mnie nie będzie;/ może sie myle;) tak samo jak wiesz ze nie jestem doświadczony to mogę dać sobie 4x cw na plecy i akurat tak ze zaangażuję tylko górę;) jednak bym wolał gotowca bo nieczuje się obeznany w temacie, z góry thx!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Wypowie się ktoś jeszcze na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
? Podbijam?? Pomoże mi ktoś od tego jest te forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
dlaczego nie skorzystasz z treningu z linku wyzej ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
bo chciałem aby więcej osób się wypowiedziało czy ten plan do mnie na mase będzie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
jeśli masz 4 dni treningowe to smiało możesz zrobić jażdą partię dwa razy w tygodniu

to bardzo dobre rozwiązanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
A jak mam 3 dni w tygodniu? to mam robic 2x ta partie na ktorej mi bardziej zalezy? czy polecacie jakis inny plan?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy - sprawdzenie

Następny temat

FBW ocena

WHEY premium