SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy dział lub poddział

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
TomQ-MAG
wg mnie na razie mozna "pielegnowac idee" w jednym z dzialow, jak dotychczas bylo to w +35 i obserwowac czy liczba zwolennikow bedzie rosla

Jak może liczba zwolenników rosnąć,przecież gdy inni użytkownicy piszą w swoich tematach to wątek z suwa się na duł a wtedy już nikt go nie zauważy.
Nie wiem czy to tak wielki problem dodać poddział w dowolnie jakim dziale już wg Waszego uznania? i obserwować czy ruszy.Co do konkursów mogę to rozkręcić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
tak jak pisałem jestem na tym forum od lat a dział seniorow +35 zobaczylem pierwszy raz wczoraj :) i tak szczerze nie chce miec poki co z tym działem nic wspólnego .Watpie aby do takiego działu wchodziło duzo osob.. szczególnie mlodych -_- nawet jak ktos zobaczy podkreślony temat "konkursy" itp.. to i tak obok widnieje napis "SENIORZY"

taka jest mentalność polaków ,ze wszystko sie krytykuje a plusów sie nie dostrzega
Forum sie nie zasyfi jednym poddzialem a jedynie co to nowi jak i starzy użytkownicy forum zainteresują się konkursami,zawodami
Tez mowie tutaj o krytyce ale wiem ,ze takie sprawy trzeba rozważyć, przemyśleć i nic złego w tym nie jest
Na zdrowy rozum przeciez wiadomo ,ze taki pomysł wypali ;) jak chcecie to można notkę na fb wrzucić w streeta i juz zrobi sie syf w poddziale ;) ale po co ? na spokojnie wszystko :)
Zawsze jest przecież Wasza ulubiona opcja - DELETE ;D ale raczej nie bedzie potrzebna :)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
pumpsuper zdziwiłbyś się ile młodych odwiedza ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
pumpsuper
tak jak pisałem jestem na tym forum od lat a dział seniorow +35 zobaczylem pierwszy raz wczoraj :) i tak szczerze nie chce miec poki co z tym działem nic wspólnego .Watpie aby do takiego działu wchodziło duzo osob.. szczególnie mlodych -_- nawet jak ktos zobaczy podkreślony temat "konkursy" itp.. to i tak obok widnieje napis "SENIORZY"

taka jest mentalność polaków ,ze wszystko sie krytykuje a plusów sie nie dostrzega
Forum sie nie zasyfi jednym poddzialem a jedynie co to nowi jak i starzy użytkownicy forum zainteresują się konkursami,zawodami
Tez mowie tutaj o krytyce ale wiem ,ze takie sprawy trzeba rozważyć, przemyśleć i nic złego w tym nie jest
Na zdrowy rozum przeciez wiadomo ,ze taki pomysł wypali ;) jak chcecie to można notkę na fb wrzucić w streeta i juz zrobi sie syf w poddziale ;) ale po co ? na spokojnie wszystko :)
Zawsze jest przecież Wasza ulubiona opcja - DELETE ;D ale raczej nie bedzie potrzebna :)


To myślenie młodych jest dosyć śmieszne,już wiele razy udowodniłem że potrafię wygrać we współzawodnictwie nawet z o 30 lat młodszymi choć byli przekonani że z racji wieku i niższego poziomy testosteronu jestem na straconej pozycji.
Widzę że nie ma sensu nasze przekonywanie do poddziału więc zapraszam do seniorów którzy są sprawniejsi i silniejsi od większości młodych :)
https://www.sfd.pl/Tygodniowe_współzawodnictwo__Oprzeć_się_grawitacji_-t924604.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Świetny pomysł Drazekm. Bar-Bariansi coś takiego praktykują i jest całkiem duże zainteresowanie, warto zrobić polski odpowiednik - o zainteresowanie nie ma się co martwić - będzie wystarczająco chętnych!

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Może komuś zajdę za skórę,ale wydaje mi się że moderatorzy z administracji nie piszą całej prawdy i obawa nie jest o to że wąskie grono tym by się zainteresowało tylko o co innego że z poszczególnych działów troszkę ludzi by odeszło i o zachowanie w nich swoich sponsorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
drazekm
Może komuś zajdę za skórę,ale wydaje mi się że moderatorzy z administracji nie piszą całej prawdy i obawa nie jest o to że wąskie grono tym by się zainteresowało tylko o co innego że z poszczególnych działów troszkę ludzi by odeszło i o zachowanie w nich swoich sponsorów.



chyba jestes zbyt duzym optymista

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
TomQ-MAG

chyba jestes zbyt duzym optymista

Nie bo wiem że nie dacie mi tego sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 490
Świetny pomysł!! Jestem jak najbardziej za takim pomysłem jak i duże grono ludzi które ćwiczy Calisthenics... Trzeba to odpowiednio rozkręcić i zainteresowanie będzie duże. Służę pomocą od każdej strony :)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

targowisko

Następny temat

Panalbin stwierdził że go obraziłem.

WHEY premium