SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl. Tesc masteron ghrp 2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
1. WIEK: 32
2. WAGA: 83
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 105
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA:
-białko: ~150g
-węglowodany: ~400g
-tłuszcz: ~120g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Dwa. Jeden 5 lat temu 4 paczki aptecznego enana. Cały zeszły rok na bombie Enan.1-12 potem cypek i Omka do końca roku. Dawki mniej więcej Ed5 250mg.
8. TRENING: 3 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4, miesiące
11. POZIOM BF%: 13%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA:. Nadciśnienie.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: na bombie kłaki wszędzie.
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
Muszę trzymać powyżej 3400kcal żeby waga nie leciała
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg
-martwy ciąg: ---
-przysiad: ---

wiem że ani wymiary ani osiągi nie są impolujące a tym bardziej nie odpowiednie do brania koksów.
No ale nie jestem jedynym uparciuchem który i tak zrobi swoje. Poprzedni cykl totalnie spałem chodziłem zalany wodą.
Przynajmniej odblok zrobiłem w porządku.
Na początku mój Max był to 60 kg na ławce. A moja normalna waga to przez lata 73 kg.
Chciałbym wejść na jakieś leki cykl do listopada. Próbowałem metki boldka i oxa. Wszystko nie dłużej niż 2 tygodnie ze względu na nadciśnienie. Chodziłem czerwony jak burak.
Ma dwie paczki enana i paczkę ghrp-2.
Jeśli chodzi o odbloki i HCG wszystko mam ogarnięte.
Myślę by na start bić 250mg co 5 dni. Po trzech miesiącach wejść na cypka. Jak środek dodatkowy myślę o masteronie. Ze względu na to że trzyma estradiol w ryzach.
Od dziecka bylem najgorszy w sporcie. Typowy zdechlak. Takie geny. Trzeba sięgnąć po tuning
Bo mógłby ktoś rozpisać cykl i czy ten środek dodatkowy uważacie za odpowiedni.
I jak stosować ghrp2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ile masz tego ghrp ?????
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Boję się dużych dawek No i ogólnie raczej nie potrzebuję. Boję się mocniejszych rzeczy ze względu na skutki uboczne. Z końcem stycznia skończyłem clomid. Odblok jak najbardziej udany. I konar stoi jak należy ;) chyba każdy jeden koks podnosi ciśnienie?

Ghrp mam jedną paczkę i rozcieńczalnik. Ale ile jest mg w środku muszę sprawdzić w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
No to masz za mało towaru

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Nie ma problemu. I tak muszę zamówić z 8 paczek hcg co 6tyg wbijam pakę na 5 razy. Na odblok leci 4-5 paczek. Potem clom nolva provi. Badania.
No i masteron. O ile uważacie za dobry środek do tego cyklu. Naprawe sprawdza się na estradiol itd. Ile ghrp2 i mastera kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
10 mg ghrp-2 mam. Ile dokupić by wgl warto było zacząć. Wziąłem głównie na apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Powie ktoś jak się zabrać za to ghrp2
Nie miałem doczynienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Tak z ciekawości. Nie chcę nikt z doświadczeniem doradzić to nie.
Ale jaki jest powód ignorowania mojego postu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Powie ktoś jak to ghrp2 ugryźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jak chcesz poprawić apetyt to ghrp 6 daj bo po 2 nie ma tego efektu a po 6 wir w żołądku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Cholera a doradzano mi ghrp2 jakis czas temu w innym temacie. No trudno. To zrezygnuje. Szkoda psuć prolaktyne i dupę dziurawić 3 razy dziennie. Czy metka iniekcyjna ma mniejsze skutki uboczne? Szukam coś do teścia ale wszystko straszy skutkami ubocznymi. NPP boję się dd. Bold mi ciśnienie wywala. Ogólnie trzymam się zasadzie że iniekcja mniej szkodliwa niż oral
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja na cyklu

Następny temat

Enan solo - pierwszy cykl - stawy

WHEY premium