SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl: Teść, meta, wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 182
Witam serdecznie. Mam 27 lat wzrost 185 cm, waga ok. 90 kg. Ćwiczę od około 9 lat z różnymi przerwami. Stosowałem już kiedyś cykle sterydowe ok. 3-4 w życiu min. z omki, metki, deki. Ostatni cykl miał miejsce 6 miesiecy temu a przed nim 4 lata temu. Jakis czas temu wrócilem na silownie i zacząłem na dobre już ćwiczyć. Ćwiczę 3/4 razy w tygodniu silownie i pozostałe dni sporty walki. Planuję cykl składający się z metki, teścia i wina . Na chwilę obecną ponadto posiadam HCG (Pregnyl - 3 ampułki) i Nolvadex, chce kupic jeszcze Clomifen. I proszę Was o pomoc w rozpisaniu tego, ewentualnie co miał bym jeszcze dokupić ? Jak rozpisac i od kiedy zacząć odblokowanie. Chce zrobić dobry, skuteczny i bezpieczny cykl.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Ostanio cykl zakończyłem w czerwcu. Składał się z wina, deki i teścia, ale chyba coś było nie tak z tym tematem bo za bardzo nie poszło... No nie ważne skupmy się teraz na nowym.

Metke mam z Androxenu - Methaxen - 100 tab
Wino - również z Androxenu Stanoxen - 100 tab
Teść z PMP - 2 x po 10ml.



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 90

Wzrost: 186

Obwód klatki: 120

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 86

Obwód uda: 00

Obwód łydki: 00

Staż na siłowni: 9 lat

Ilość spożywanego białka: 00

Ilość spożywanych węglowodanów: 00

Ilość spożywanych tłuszczów: 00

Opis przebytych cykli sterydowych: metka + omka, metka + deka , winstrol + metka - z takich sterydów składały się wcześniejsze cykle ostani czerwiec br. - wino, tesc, deka
Trening: 3 do 4 razy w tygodniu

Cel cyklu: masa mięśniowa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 6 miesiecy

Poziom BF%: 16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): do chudnięcia ektomorfik

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: 2840 kcal

Wyciskanie leżąc (MAX): 120

Martwy ciąg (MAX): nie ćwiczę (dyskopatia)

Przysiad (MAX): nie ćwiczę (dyskopatia)

Zmieniony przez - Malczi w dniu 2011-12-28 00:49:53

Najpierw staraj sie rozwiązać wszystko siłą umysłu a nie siłą mięśni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
było milion razy. co do PPM jestes pewny ? imo za malo.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 182
A czemu mam nie byc pewien ?
Wiem że było - w sumie to już wszystko było, ale to nie znaczy że mamy nie pisać :)
Do każdego należy podejść indywidualnie stąd też moja prośba o pomoc...
Tescia mam - bo nie napisalem; ENANAXIN
W takim razie ile dokupić ?
Pozdrawiam i raz jeszcze dzieki

Najpierw staraj sie rozwiązać wszystko siłą umysłu a nie siłą mięśni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3892
dokup jeszcze 10ml tescia
i możesz polecic tak
1-12 tesciu e3d
1-4 meta 30mg ed
7-12 winko 30mg ed
ma ktoś inny pomysł
1

ON :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 182
Dzieki koksik - dałem soga
Może ktos jeszcze ma inny punkt widzenia
WhoIam - mozesz odpowiedziec na moje pytanie odnosnie tescia czemu mam nie byc pewnien ?
Z gory dzieki za pomoc

Najpierw staraj sie rozwiązać wszystko siłą umysłu a nie siłą mięśni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
WhoIam miał na myśli o ile się nie mylę PPM-czyli podstawowa przemiana materii-chyba trochę za mało jesli twoim celem jest zdobycie kilogramów, a jak piszesz masz tendencję do chudnięcia. Zdecydowanie za mała ilość kalorii dostarczana z pożywienia. Gdzieś na głównej stronie są kalkulatory, przy pomocy których możesz sobbie policzyć ile kalorii dostarczasz, a wtedy będziesz mógł zmienić dietę tak, żeby mieć nadwyżkę. Co do cyklu to 1-12 test 250 mg e4d, meta 1-4 30 mg ed, winko 9-13 30 mg ed, odblok 13-14 hcg 1000 iu eod i po hcg nolva 10 dni 20 mg ed, potem 20 dni 10 mg ed. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 182
Dzieki skint !! a powiedz mi jeszcze - bo z nolva moge miec mały problem się jednak okazuje, moze clomid - jesli tak to jak i ile... ? 13-14 hcg 1000iu -> czyli rozumiem że jedna porcje mam podzielić na 5 czyli na 15 dni mi wyjdzie... tak ? Czy nie mozna by jakoś rzadziej ? Pozdrawiam

Najpierw staraj sie rozwiązać wszystko siłą umysłu a nie siłą mięśni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jak nie masz dostępu do nolvy to spokojnie możesz użyć clomu. Zjedz go 50 mg ed przez 20 dni (bez frontu). Hcg wystarczy jedna amp. 5000 iu. Rozrobisz ją i weźmiesz 1000 iu e2d. Wyjdzie to na 10 dni. Po tym zacznij cloma. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 182
Hej a powiedzcie mi jeszcze bo niektórzy sugerują aby w polowie cyklu wziąć hcg i później na koniec... Jeśli tak to jak to podzielić - mam 3 amp. po 5000 u.i. No i jeszcze jeden mały problem brak dostepu do lodówki - mieszkam z kobitka i raczej nie wytłumacze jej że to witamina B-12 :P Czy koniecznie jest trzymanie hcg w lodówie ? Co sądzicie o wzięciu hcg w połowie czyli praktycznie zaraz... - aktualnie jestem po wzięciu całej metki i 13 strzałach teścia ;] Jest nieźle wrzuciłem ok. 4 kg. dość ładej masy, ale o tym dopiero na koniec... Z góry dzieki i pozdrawiam sogowo :)

Odpowie mi ktoś ?

Zmieniony przez - Malczi w dniu 2012-04-19 13:12:04

Najpierw staraj sie rozwiązać wszystko siłą umysłu a nie siłą mięśni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po przerwie??

Następny temat

2 cykl masa

WHEY premium