SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Trening Do Oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
w sumie znalazłem jakiś trening
https://www.sfd.pl/Nowy_Trening_Do_Oceny-t421778.html 
ale czy 3 dni w tygodniu to nie zamalo chciałbym w rok wyciskać okolo 50kg wiecej.

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
zobaczcie jedno przeczy drugiemu bo na tym treningu nie ma ze na duże partie 12-16 serii a na male 9-12 serii



Trening na masę-oparty powinien być na ćwiczeniach podstawowych(przysiady, wyciskania, uginania i wyprosty ramion, itp.)z wolnymi ciężarami(sztanga, sztangielki)-ilość serii kształtować się powinna następująco: na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii(ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach),ilość powtórzeń 6-12,przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut. Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu.

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
podales link do wlasnego tematu.
????

zobaczcie jedno przeczy drugiemu bo na tym treningu nie ma ze na duże partie 12-16 serii a na male 9-12 serii

to nie jest zadna zasada, nic tutaj nie zaprzecza.

Trening na masę-oparty powinien być na ćwiczeniach podstawowych...
no a co masz w FBW??

najpierw przeczytaj az zrozumiesz i dopiero podwazaj.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
SORY ZŁY TRENING WAM WYSLALEM CHODZILO MI O TEN LINK! :


http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=164

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jesli z syestemu MASS to ok, ja ci roadze przeczytaj atr najpierw! uloz SAM plan i wklej tutaj, chyba ze chcesz cwiczyc wg. tego z systemu MASS.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
TYle ze ja bym zrobił takie coś że
Pon-1 dzień(systemu mass)
Wto-wolne
Śro-2 dzień(systemu mass)
Czw-wolne
Pią-1 dzień(systemu mass)
Sob-wolne
Niedz-2 dzień(systemu mass)
i albo znowu tak jak wyżej napisalem albo
potem zacząć 1 dzień systemu mass od wtorku i co 2 dzni to samo wyszlo by mi 3/4 dni treningowe w tygodniu a chyba tak sie ćwiczy

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
I potem jak by ktoś mogl to jak będe to wam napisze bo nie rozumiem wszystkich "ćwiczeń"

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja Ci poradzę wzięcie się za czytanie różnych artykułów na tym forum o FBW..potem przeczytanie przykładowych treningów i dopiero jak zrozumiesz weź się za układanie własnego treningu i daj go do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Sprawa jest prosta, CZYTASZ! UKLADASZ PLAN SAM i dopiero tutaj piszesz, a nie ze ty bys zrobil tak ,to moze jest zle tamto nie pasuje,tego nie rozumiesz, masz atlas cwiczen wiec skorzystaj z niego!

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Hmm...

Trening nr.1


Klatka Piersiowa: Pompki 3serie po 10 powtorzeń

Barki: wyciskanie hantli zza głowy 2 serie po 10 powtorzeń

Tricepsy: wyciskanie „FRANCUSKIE” hantli w siadzie: 2 serie 10 powtórzeń

Plecy: "Nie mam pojęcia co może być na plecy" chyba że High Pull ale nie wiem czy to bedzie na plecy.

Nogi: przysiady z hantelkami 2 serie 10 powtorzeń, uginanie nog leżąc 2 serie 10 powtorzeń

Bicepsy: Uginanie rąk z hantelkami(ze skrętem nadgarstka) 2 serie 10 powtorzeń, uginan rąk z hantlem "młotkowy: 2 serie 10 powtorzeń

Trening nr.2

Klatka:

wyciskanie sztangi na stojąco 3 serie 10 powtorzeń

Barki:
Podciąganie hantelek wzdłuż tułowia 2serie po 10 powtorzeń

Tricepsy: Pompki w podporze tyłem 2serie po 10 powtorzeń

Plecy: Tu musicie mi pomoc wiem że jest cos takiego jak wiosłowanie ale nie wiem na czym polega.

Nogi: Przysiady wykroczne 2 serie 10 powtorzeń, Martwy ciąg na prostych nogach 2 serie 10 powtorzeń.

Biceps: Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3 serie po 10 powtorzeń

PLAN TRENINGOWY (1tydź):
Pon- Trening nr.1
Wto- wolne
Śro- Trening nr.2
Czw- wolne
Pią- Trening nr.1
Sob- wolne
Niedź- Trening nr.2
PLAN TRENINGOWY(2tydź):
Pon-wolne
Wto-Trening nr.1
Śro-wolne
Czw-Trening nr.2
Pią-wolne
Sob. trening nr.1
Niedź-wolne


a i chciał bym wiedziec co ile zmieniać obciążenie lub nie weim zwiekszać serie/powtorzenia.

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem gdzie to zalozyc , ale prosze doradzcie :)

Następny temat

trening a wada postawy ?

WHEY premium