SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe uderzenie - forma 2012

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Witam, na wstępie podaję dane do ankiety:

1. WIEK: 27
2. WAGA: 98/99 (max 104 było)
3. WZROST: 175cm
4. WYMIARY:
-biceps: 48 (max 49 było)
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA: cały czas staram sie trzymać, podczas ostatniego cyklu wychodziło ok 3,5g białka na kg
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 na enan + cypio + boldek z Pmp i na zakończenie winko balkana.
8. TRENING: mocny :)
9. CEL CYKLU: czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: ostatni zakończony w listopadzie
11. POZIOM BF%: nie mierzyłem ostatnio
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie mam problemów z łapaniem masy, Mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 170
-martwy ciąg: 235 (dawno temu)
-przysiad: 225 (dawno temu)

PYTANIE:

Jak wspomniałem wyżej, niedawno, ok miesiąc temu skończyłem cykl na z teściem, boldkiem i winkiem.

Był to mój pierwszy cykl na takich zabawkach i jestem całkowicie usatysfakcjonowany. Zaczynałem od 93 kg, ale z delikatnym otłuszczeniem. W optymalnym momencie waga doszła mi do 104kg. Później trochę spadło, ale zeszła woda i tłuszcz.

Teraz chciałbym uderzyć nieco mocniej, start planuję na początek lutego przyszłego roku. Przerwa między cyklami wyniesie ok 3 miesiące.
Myślałem nad trenem, propkiem, do tego boldek i na koniec wino w tabsach.

Cel to oczywiście uzyskanie jak najlepszej jakości nowego mięsa.

Proszę o rozpiskę.
Czy tak jak poniżej?

1-10 Tren
1-10 Prop
1-10 Bold
10-14 Wino

Dużo słyszałem pozytywnych opinii co do Malaya. Chętnie spróbowalbym zabawek z tej stajni, ale czy jest sens kupować wszystko z samego Malaya? Wino raczej z balkana będzie bo mi pasowało idealnie.

Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ok Panowie, dzięki za pomoc :)
Po nowym roku podzielę się efektami

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2011-12-13 08:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
bolda odpusc bo za krutko jaki tren

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 517
bolda dobrze dac chociaz 14 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
1-6 tren 75mg e2d
1-8 prop 150mg e2d
3-9 wino 40mg ed

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nie będzie za często z trenem co drugi dzień?
Snara - przymierzam się do Malay Tiger 75mg lub 100.

Boldka teraz ciągnąłem przez 10 tygodni, tak samo enana + cypio.
Ile czasu powinienem to jechać?

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2011-12-11 20:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Panowie podbijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ogolnie mocno zaczales. Dalej chcesz leciec prawie taki sam cykl dodajac do tego tren?

Ja bym polecial prop npp wino i mysle ze na 2 cykl to by wystarczylo. Oczywiscie dawki dobrane pod siebie.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-12-12 09:22:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nigdy nie patrzyłem na to z tej perspektywy, że był to mocny cykl. Ogólnie przyznam szczerze, że do niedawna sam mało wiedziałem o tych specyfikach i całą swoją wiedzę opierałem na doświadczonych kolegach, którzy doradzali. Sporo tez naczytałem się teraz o "nadprzyrodzonej mocy" trenu, więc jak to każdy pazerny na dodatkowe mięso gość ćwiczący na siłowni, chciałem po prostu to dorzucić. Wiem, że jest to silny środek, ale nie przypuszczałem, że lepiej zrobić coś lżej. Teraz jestem w kropce :) Każdy podpowiada i sugeruje co innego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak wezmiesz tren na 2 cykl to co na 3 cykl? Mix 5-6 srodkow? Tu chodzi o to zeby na jak najmniejszej ilosci srodkow zrobic jak najwiecej dzieki odpowiedniej diecie i treningowi. Ten sport to maraton nie sprint jak to ktos kiedys napisal, malymi krokami do przodu. Co nagle to po diable.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Jak widać człowiek uczy się całe życie :) Kiedyś myślałem, że koks to koks, pójdzie zawsze. Teraz okazuje się, że działa podobnie jak monohydrat zwykły. Za pierwszym razem reza ostro, później trzeba juz zmieniać na staki itp żeby coś poczuć. Jak rozpisałbyś mi propa z tym npp i winem. Czy po 3 miesiącach odstępu poczuję coś mając za sobą pierwszy "mocny cykl" ? Czy może powinienem zrobić dłuższą przerwę? Sog leci do Ciebie za rozjaśnienie kilku spraw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
1-8 150mg e2d propa 1-7 100mg e2d npp jak chcesz mozesz winko dac 3-9 40mg ed

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy rok nowy cykl ;)

Następny temat

Meta PMP

WHEY premium