SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwone plamy i uderzenie gorąca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
witam od 2 dni mam nie typowy problem raz dziennie dopada mnie uczucie ciepła i wychodzą mi czerwone place na skórze na całym ciele po 15 min wszystko mija. Wcześniej nic takiego nigdy nie uświadczyłem. Wyniki badań z przed tygodnia w moim poprzednim temacie. od 3 dni jestem na trenie a i winie. Dodałem jeszcze czosnek niacyne i wyciąg z jemioły z suplementów których wcześniej nie brałem. Może jakieś alergiczne zjawisko ?miał ktoś podobny problem?Dodam jeszcze ze od 4 dni mam zapalenie spojówki które już mija(nie podaje żadnych leków)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
tren z winem tylko leci?? jak cisnienie?moze to coś alergicznego właśnie daj jakiś zyrtec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Dokładnie, reakcja alergiczna na coś. Jeśli mija to OK nic nie wrzucaj z OTC. Jednak trzymaj coś pod ręką gdyby jednak wyszło na ostro z wstrząsem włącznie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35085 Napisanych postów 89959 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
jeszcze prop i Ari 0,5 ed2. ciśnienie w normie od tygodnia czyli 127/84.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35085 Napisanych postów 89959 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
cisnienie książkowe jak na bombe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
walczę z tym ciśnieniem co jakiś czas bo od 2 lat ON nie zawsze jest tak pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
Właśnie kupiłem w aptece Amertil dawkować już teraz czy dopiero jak się to powtórzy?? 1 tab tak jak na opakowaniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2487
Też miewam uderzenia gorąca na sterydach i tego na pewno nie można interpretować jako reakcji alergicznej. Pewnie jest to związane z zamieszanymi hormonami - kobiety doświadczają tego w okresie menopauzy gdy poziom hormonów jest zachwiany. Często siedzę sobie na luzie, jest ok i nagle czuję jakby mnie ktoś do piekarnika wrzucił. Pamiętam, że na początku kuracji było dużo gorzej, teraz już to się normuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
też tak miałem, po zastosowaniu loratadyny przeminęło z wiatrem. Ja bym na twoim miejscu już ruszył z loratadyną

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-03-22 08:25:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy

Następny temat

oxandrolone phenom pharmacy

WHEY premium