SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe ceny odżywek Trec'a?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Czyli dodałeś wg składu + wg zastosowania?? Acha i nie ma znaczenia że tu i tu są te same produkty?
ech... dobra, bo i tak wykasujesz, merytorycznie najsłabszy dział niestety

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To teraz jak masz chwile, bo widzę, że dysponujesz duża ilością wolnego czasu - oczywiście jak możesz to wszystkie Gainery i Białka oraz produkty smakowe firmy TREC NUTRITION - oczywiście, przejrzyj i zbadaj jakie mają smaki oraz policz uwzględniając różne opakowania (czyt. różne gramatury/wielkości opakowań, puszek) - A wtedy ukażę się Tobie ilość POZYCJI.

Przykład na TREC - WHEY 100 :

Whey 100 900 Gram :
1 czekolada
2 czekolada - sezam
3 czekolada - wiśnia
4 czekolada - kokos
5 truskawka
6 wanilia
7 ciasteczkowy

Whey 100 2275 Gram :
8 czekolada
9 czekolada - sezam
10 czekolada - wiśnia
11 czekolada - kokos
12 truskawka
13 wanilia
14 ciasteczkowy

i to są właśnie pozycje - dla samego WHEY 100 jest ich dokładnie 14


Pozdrawiam


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-12-08 13:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Swoją drogą opłaca się u tych Monk-ów robić zakupy na Allegro mają fajne ceny przesyłek lub nawet gratisowe:) a inni mają jakieś chore ceny za przesyłki:) bo ponoć Trec te koszty narzucił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
dogestplus, ja akurat testowałem odżywki prawie wszystkich firm amerykańskich na rynku i mam porównanie cena , jakość, działanie..., np. S.A.W. to dla mnie jedna z najlepszych przed treningówek, isolate 100 rewelka izolat po którym nie mam problemów żołądkowych, aakh mega hardcore dobrze pompują nawet przy małych dawkach, clenburexin II stosowałem przez 12 tyg do zawodów i jego działanie nie słabło, vitalXpack i jointXpack też odczuwam ich działanie tak jak A-paka czy a-flexa które kiedyś stosowałem, a co do batonów sie nie wypowiem bo ich nie jadam !!! jabi ma racje jak można ocenic całą firmę na podstawie jednego produktu? a co do sprzedawcy to wiadomo ze zrzuci wine na firme bo co ma ci powiedzieć?

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
i nie pisze tego bo TREC jest moim sponsorem , a na dowód tego porownanie: najlepsze izolaty na rynku według mnie to iso senasation z ultimate, zero carbs z QNT, isoalte 100 z TREC'a, iso gold z pvl, najlepsza przed treningówka to super pump i super pump max z gaspariego, S.A.W. z TREC'a, assault z MP, n.o. x-plode z bsn to tylko takie małe porówanie

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja nie rozumiem chyba jest logicznie że jak oczekujemy od firmy czegoś lepszego , dana grupa ludzi, lub cały rynek , firma musi inwestować w nowych pracowników w lepsze składy w lepsze testy , nowe laboratoria itd i tym samy dostajemy nieco droższy produkt , z tego co widze firma TREC od pewnego czasu wspiera forum , dość fajne nagrody funduję nam i tym samym ciekawe zabawy , ludzie chcą czegoś nowego , lepszego ale żeby było jeszcze tańsze od poprzedniego które było gorsze w składzie lub jakości TAK SIĘ NIE DA! jak robią lepsze to nie pasuję , jak dają za darmo też nie pasuję

Jest wolny rynek komuś dany produkt nie pasuje wybiera inny i po wszystkim .

PS: Co miesiąc mamy sporo sume na zabawy i nagordy od firmy , jakość produktu lepsza ( a na temat oceny firmy poprzez batoniki nie będe się już wypowiadał)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Tomasz1405 trafiłeś w dychę. Koszty całokształtu pracy ciągle rosną w naszym kraju i często podwyżki są nieuniknione. To często nie zależy od samych właścicieli marki a często leży to w sferze logistyki i kosztów konfekcji i kosztów zakupu surowca, którego cenę kształtuje dane laboratorium. Trec chce i musi się rozwijać inwestując w dobry team, reklamę i nowe produkty. Ktoś kto nie prowadził nigdy swojej firmy może tego nie zrozumieć i sam prowadząc własną firmę np. odżywkową starałby się ze wszystkich stron aby każdy był zadowolony i nie chciałby aby ciągle go opluwano i negowano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Ok niech Trec się rozwija itp. Ale po co trzymać coś co już umarło? Chodzi mi o niektóre suplementy np : po wprowadzeniu whey 100 caseiny i whey creamy takie białka jak Nitroprogen, perfect czy też night wogóle się nie sprzedają:/ (moja satystyka opiera się na 100 sklepach internetowych) lub znacznie spadła:/ Może najlepiej wycofać niektóre produkty i inwestować w nowe?? Wszystkich sznurków nie da się trzymac:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
U mnie w sklepie Nitroprogen i Whey Perfect sprzedają się cały czas tak samo jak sprzedawały.Ja osobiście wolałbym aby wszystkie suplementy zostały i firma nic nie wycofywała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diet i suplementy pomoc/ cel masa

Następny temat

Komputerowy program do zarządzania suplementami

WHEY premium