SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa rozpiska. Niechcem ale muszem.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Siemanko.

Ostatnio ćwiczyłem 5x w tygodniu i to mi bardzo odpowiadało. Trening był krótki i intensywny. Mogłem totalnie skupić się na jednej partii i ją totalnie zoorać. Niestety teraz będę zmuszony zmienić mój trening.
Z tego co się orientuje dni, które będę mógł przeznaczyć na trening to poniedziałek, wtorek, czwartek.
Wiadomo klasyczne połączenie to:
pon: klata bic
wto: plecy tric
czw: barki kaptury nogi

Jednak tutaj po bicu w poniedziałek nie zdrowo będzie robić pleców we wtorek. Za to gdybym zamienił bic z tricem... tzn. np. klata tric w poniedziałek... to nie lubie tego, ponieważ po klacie nie moge już wycisnąć maksymalnych możliwości z trica. Za to może jednak traktować to jako dobrą rozgrzewke dla trica i potem go jeszcze dobić?

Wydaję mi się, że dobrym połączeniem będzie:
pon: klata bic przedramie
wto: barki kaptury nogi
czw: plecy tric

Wydaje mi się, że będzie to najlepsze połączenie. Co o nim sądzicie?
Z drugiej strony gdy robie w pierw barki jednego dnia z nogami to potem ciężko mi się trzyma sztange na barkach przy przysiadach. Za to gdy najpierw zrobie nogi to barki robie totalnie niedokładnie bo jestem zmęczony ćwiczeniem nóg. Troche patowa sytuacja.
Jednak wydaje mi się, że ta druga możliwość jest najlepsza. Napiszcie co o niej sądzicie.

p.s. Co tak dokładnie sądzicie o planach np. 5 dniowych? Ja byłem z tego planu bardzo zadowolony. W takiej rozpisce jest czas na wszystko. Można się skupić na danej parti. W dodatku nie czuje się tego pośpiechu gdy np. robie klate to już myśle o bicu, za to gdy kończe klate to niechce mi się robić bica. Co o tym sądzicie?

Mam zamiar również spróbować z robieniem pompek z obciążeniem (plecak z talerzami) na góre klaty. Chce je dorzucic w poniedziałek do treningu klatki dodatkowo... dać je na sam początek czy na koniec?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Halo... nikomu sie przeczytac niechce?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Drugi uklad jest najlepszym moim zdaniem mozliwym ukladem w splicie na 3. To ze sie trzyma zle sztange w przysiadach po barkach to moim zdaniem bzdura

Chlopaki na forum gadajo ze podzial na 5 nie daje czasu na regeneracje nerwow.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Mnie nawet skurcze łapią jak zrobie barki a potem musze trzymać ciężką sztangę przy przysiadach.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Przeciez sztange sie KLADZIE na kapturze a nie ja trzyma. Jak wtedy maja meczyc sie barki? Ty ja trzymasz "w powietrzu"?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Może mu chodziło, że przytrzymuje, chociaż niewidze związku z barkami %)
Poprzednik dobrze prawi, kładziesz ją na kapturze i rękoma "asekurujesz", żeby niespadła, a nie trzymasz :)pozdr

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Na upartego dalo by rade "utrzymac" sztange samymi nadgarstkami (nie trzymajac w dloni) wiec nie widze zwiazku z barkami. Sztanga poprostu lezy. (Tylko na kregach nie kladz ).

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
sztanga leży... lecz ułożenie ręki... powoduje ogolne napiecie kapturow i zmeczenie barkow co mi nie pomaga... okazalo sie ze dni wolne to pon/sro/czw ... dlatego cwicze klasycznie.pozdro

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę, że super że nie bedziesz mógł "zaorywać" ju z więcej tych swoich mięśni bo nie o to chodzi w treningu -jaki by nie był/klepiemy o tym non stop- szczególnie WODYN, ja także czasem/.
powiem wręcz że nie powinienes robic serii do upadku/powiedzmy co czwarty trening możesz takową serie wprowadzić/.
jesli chodzi o rozkład to może taki;
pon. klatka, bic, tric.
wtor. plecy/najszersze/ i nogi.
czw. barki i dół pleców i kaptury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
narazie:
pon klata bic przedramie
sro plecy tric
czw bary nogi i chyba styknie

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
żle, bo masz triceps w przeddzień barków, także biceps może sie nie zregenerować do pleców/najszerszych/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o ACT

Następny temat

KLATA + BICEPS ???

WHEY premium