SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noga!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 992
Witam.
Na wstępie powiem ,,Kurde" , bo mnie juz ta sprawa irytuje.
Mam dwie nogi , prawda?
- prawda.
I mam również 2 łydki.

Wszystko byłoby ładnie , gdyby nie fakt , ze jedna łydka jest grubsza o niespełna 1,5cm , co jest strasznie widocznie !
Nie mam pojęcia co mam robić , niby robie coś takiego , ze ćwiczę głównie tą ,,chudszą" , ale to nie przynosi rezultatów.
Ta lewa łydka (większa) , ma większy mięsień , taki szerszy , co jest wyczuwalne , zaś prawa ( mniejsza ) przy naprężęniu mięśnia , jest bardziej wyrzeźbiona ;o .
Poza tym , jak chodzę , to i odpocznę , to czuję , ze ta lewa noga jest bardziej zmęczona ( tzn , nie zmęczona , tylko takie uczucie ,, naprężenia " , ze bardziej nią pracują, co jest niemożliwe , bo chodze równo , a nawet staram się przeciążać tą słabszą !)
Co ja mam robić !?
Jak będę ćwiczył tą lewą , to boje się , że mi jeszcze bardziej urośnie , i że ta dysproporcja się nie zrówna !!
Ludzie , pomocy !

Aby osiągnąc zaplanowany cel , trzeba się niezle wypocic.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
jakie pytanie, taka odpowiedz
Z ust mi to wyjąłeś

Saxes, śmiało możesz uważać moją poprzednią wypowiedź za właśnie "krytyczną"

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-05-24 19:58:36

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
z masa powoli sie wyrowna i cwicz obie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 992
Ale ja np , jak ćwicze obie tak samo , to obie nogi zwięszkają swoją masę ( normalne , bo ćwiczeniach ) , tylko , ze lewa także większa mase i w lustrze , optycznie nadal jest większa .
To samo się dzieję , jak nie ćwicze ;/..

Aby osiągnąc zaplanowany cel , trzeba się niezle wypocic.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
potrzeba czasu

podobnie jak z lapami u wiekszosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 992
To nie jest odpowiedz na mój post...

Aby osiągnąc zaplanowany cel , trzeba się niezle wypocic.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Odświeżać muszę ... , help.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ćwiczysz jedną bardziej drugą mniej? To przestań. Ćwicz obie tak samo. W miarę ze wzrostem masy się powinno wyrównać. Do tego może przeanalizuj swoje zajęcia poza-treningowe, może robisz coś co przeciąża głównie jedną nogę.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Mam pytanie , ponieważ biore kreatyne i to może byc od tego.
Czy jest możliwe , ze kreatyna ,,pompuje " tylko jedną nogę ? z jakichś problemów?
A do drugiej kretka nie dociera? , bo już mam zamiar to odstawic... , mam jej dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Mądra i wyczerpująca odpowiedź , dziękuję . Na to czekałem.
// Czy ktoś ma mądrzejsze odpowiedzi? Zadałem pytanie , na które można odpowiedziec twierdząco bądz , krytycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jakie pytanie, taka odpowiedz

dysproporcje występują, wieksze lub mniejsze, mało osobników w miare symetrycznych,

(pomierz sobie kończyny w różnych miejscach, pewnie znajdziesz wiecej różnic)

pewnie chude bardzo, to 1,5cm mocno sie rzuca,

obwody sie zwieksza, bedzie mniej widać


co żeby nie pogłębiać?

nie przenoś obciążenia na silniejszą,

jeśli nie jesteś w stanie wykonywać równomiernych wspięć obunóż,

spróbuj rozdzielić nogi

standardowo zaczynasz od słabszej,równa ilośc powt itd


poza siłką podobnie, przykładowo jeśli koszykarz będzie wykonywał dwutakt tylko z jednej str, pewnie bedzie to faworyzowało do wzrostu nogę, z której bedzie sie wybijał częściej
itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast ACT?

Następny temat

Cały rok + Dobry plan + Dietka

WHEY premium