SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No-boostery..czy szkodliwe?O.o

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
Witam!
Możliwe ,że zadane przeze mnie pytanie jest głupie,ale czy moglłby mi ktos powiedzieć coś na temat składu np. no-xplode? Jako ,że sponsorami moich sumpli są jeszcze rodzice muszę sie z nimi konsultowac i pokazywać wszyzstko co mam zamiar kupić. No i tak oto moj staruszek zaczął czytać sobie skład no-xplode i powiedział ,,straszna chemia.....blablabla..zaszkodzi ci..nie ma mowy. Zwracam sie do was z uprzeją prośbą o uświadomienie mnie czy takowe suple moga jakos naprawde zaszkodzic????

staż :9 miechów na domowej ławeczce+sztangielki,ponad 3 miechy na full wypas silce
waga:71.5
wzrost:okolo 180
wiek;17
suple:od czasu do czasu mutant mass,witaminy olimpa,glutamina
dieta:jest
cel:masa
plan:jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
w pewnym sensie mogą,
bezpieczna jest kreatyna mono (najbardziej przebadana).
Z no-boosterów może aakg trec lub coś takiego - będzie łatwiej bo tak to nie wiem czy przejdą niektóre bo mają z tyłu ostrzeżenia.
Choć jakbyś dobrze pogadał. U mnie starsza jest lekarzem itp.
dobra wkrętka to podstawa. Szafa pełna supli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
moja też.....w sumie jak czytała skład nie czepiala sie jakos....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2951
Na dłuzszy czas niesa zdrowe bo zageszczaja krew jesli masz wade serca uwazaj bo zawał murowany!!!!

Strong Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jedna odpowiedz lepsza od drugiej...

arginina (glowny skl no-boosterow) nie zageszcza krwi... rozszerza naczynia krwionosacne, obniza podwyzszone cisnienie i tego skladnika bym sie raczje nie obawial. To juz kreatyna mono moze powodowac problemy z ukl trawiennym, zatrzymanie plynow, bole glowy i podwyzszenie cienisnia. Sa to jednak dorazne efektu uboczne i nie wystepuja zbyt czesto (poza retencja wody)

no-boostery o rozbudowanym skladnie (no-0xplode), zawieraja juz mix wielu substancji i nieraz nie sa wcale takie bezpieczne (zwlaszcza te z duza iloscia pobudzaczy i nootropikow)

nie sa tu suple dla amatorow, a dla osob zorientowanych w temacie, wiec najpierw trzeba sie zorientowac - pozniej kupowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
chodziło mi bardziej o to że kreatyna mono jest jedną z najlepiej zbadanych i łatwo przekonać kogoś do czegoś co jest dobrze zbadane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
W takim razie co byście polecili na początek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8107
na poczatek najlepszy monohydrat kreatyny
np.OLIMP MEGA CAPS
tanie i sprawdzone

chvj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
również dobre mono na pierwszy cykl jest monohydrant Vitlamax'a . Wybor nalezy do ciebie, mozesz do tego dodac witaminy, zma. pozdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
ekhm chodzilo mi o cos na pompe na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4952
za krete wezme sie za jakies kilka miechow bo staż za mały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór suplementów.

Następny temat

Aminokwasy i bialka - ktore wybrac?

WHEY premium