SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No, ale właśnie co z Mamedem?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
Ja powiem tak:

Porownujac dwie walki wieczoru to Mariusz Pudzianowski zero techniki a Mamed za duzo techniki

O pudzianie sie nie wypowiem bo to dno, ale Mamed mogl pokonac japonca gdyby wszystkiego nie stawial na walke w parterze dzwignie i duszenie, powinien wykorzystac swoja przewage fizyczna i walczyc wiecej w stojce, powinien walczyc seriami i kombinacjami ciosow prostych i sierpowych, wiecej kopniec okreznych powinno isc na korpus i na twarz a nie tylko low kicki,

No ale coz walka najlepsza z tej gali to nie ma co,

MAMED POZDRO!!

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Do tych co twierdzą że sędziowie skrzywdzili Japończyka. Obejrzyjcie sobie walkie Mamed vs Santiago II i wtedy zobaczycie co to znaczy skrzywdzić kogoś werdyktem.
Uważam że Sakurai nie zagroził na tyle naszemy zawodnikowi żeby odebrać pas. Były już bardziej kontrowersyjne decyzje w większych organizacjach np. Shogun vs Machida. Za niektórych z was jest mi po prostu wstyd. A co do przyszłości Mameda to bym się tak nie martwił po prostu nie był sobą tego dnia może te kopnięcie w krocze troche go rozproszyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
to juz ostatni dzwonek by mamed wyjechal do porzadnego zawodowego teamu i zostawil ten cyrk KSW - po wczorajszym werdykcie stracili duzo w moich oczach. mamed ma ogromny potencjal ale juz ile lat sie kisi w tym KSW - powinien zdecydowanie postawic na zawodostwo - wracajac do wczorajszej walki japoniec jest moralnym wygranym tej walki - przypominam ze sam malo co mameda americana nie skonczyl do aktywniejszy wiecej ciosow doszlo no i polamal mamedowi zebra tym gnp wiec zniszcenia tez poczynil

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie tylko dogrywkę wygrał Japończyk, ze spokojem można mu było dać pierwszą i trzecią rundę - typowa hometown decision. Mamed jakoś nie swój chyba był - praktycznie dostał łomot od znacznie starszego zawodnika z niemal równym bilansem wygranych i przegranych. Troszkę to przykre.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Ja mogę dorzucić tyle, że trochę mnie wkur**ło że na pudzianie doping kosmos był a na mamedzie... ehh .

Co do samej walki to czy ten kurFa japoniec w ogóle oddycha,
2 razy myślałem że już koniec a on jakoś tam trzymał a technicznie gilotyna była 2 razy perfekt zapięta... myślę że właśnie to wypompowało Mameda + żebra? bo kilka kolan mu weszło, i po gali skulonego go ochroniarz wynosił.

Ale i tak Mamed mistrz :>

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
dokladnie zgadzam sie z toba,te proby gilotyny odebraly mu sily i nie mial juz pomyslu na walke ,poprostu zaskoczyl go japonczyk wytrzymaloscia,kazdy kto trenowal wie ile sil zabiera ciagnieta (nieskuteczna ) gilotyna,duzo bardziej niz temu ktorego sie "dusi".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Wydaje mi sie że mamed postawił na siebie nie mała kapuste ze koniecznie chciał przez tko wygrac ....albo ktos na niego postawił i nie miał wyjścia nie no joke panowie ...
Mysle ze poprostu słabszy dzien miał mamed , na samym pocz. lowkick w jaja zrobił sowje , nie był juz tak skoncentrowany jak powinien , nie uzywał kopniec wcale potem , gdzie zawsze widzielismy przynajniej 1-2 obrotowki w jego wykonaniu, zero bicia seriami
Japniec był lepszy w tym starciu, Mamed musi spier.... z polski by sie rozwijac , tutaj nic wiecej nie osiagnie , musi miec dobrych sparing partnrów , sprobowac czegos nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak na prawdę to Mamed raczej przegrał. Nie chce mi się na ten temat rozpisywać, zresztą sam tak powiedział na lookr.tv...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Remis nie był sprawiedliwy bo na zasadach ksw jak jest dogrywka to wcześniejsze rundy nie są brane pod uwagę. W dogrywce bodajże w obalaniach 1:1 ale pod koniec rundy japoniec mocno obtłukł bo brzuchu mameda. Wygrana japończyka. Mamed chce rewanżu ale do takowego chyba nie dojdzie bynajmniej na polskim podwórku. Szkoda skosa, niedość że po jajkach oberwał to jeszcze go w chvja zrobili z werdyktem

Na lookr.tv powiedział że nie wygrał

Zmieniony przez - chamakolej w dniu 2010-05-08 15:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1996
Mamed w stojce byl zdecydowanie slabszy, japonczyk rozbijal jego garde przy czym Mamed lądowal na glebie. Werdykt jest nie sluszny.. tak samo Pudzian zostal pokarany..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay-Thai

Następny temat

KSW 13 walki dościągnięcia

WHEY premium