SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No, ale właśnie co z Mamedem?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1525
Wniosek: Jesli Mamed nie wyjedzie to rowna sie z jego konciem

Dziekuje,dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
Ja się ciągle dziwie, czemu każdy z takim przekonaniem pisze, ze Mamed przegrał. Walka bardzo wyrównana. Myślę, że sędziowie brali tez pod uwagę jakie uszkodzenia zadał jeden i drugi zawodnik. Co też się liczy.

Ja wiem walka w Polsce, nasz pas itp to na pewno przekręt ... Jednak mimo wszystko Mamed miał więcej akcji po których mogła się skończyć walka, a także zadał więcej obrażeń. To że Japoniec częściej kontrolował przebieg starcia na ziemi, to moim zdaniem przy tak wyrównanej potyczce oraz ilości prób poddań i obrażeń jakie zadał Mamed, remis był jak najbardziej sprawiedliwy.

Myślę, że po walce Mamed był bardziej zawiedziony tym co pokazał, niż tym, że widział się jako przegranego, co twierdzą niektórzy. Sam też powiedział, że remis uważa za sprawiedliwy werdykt.

Zmieniony przez - manofstyle w dniu 2010-05-08 04:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2316
Bardzo dobrze walczył, remis słuszny jak najbardziej! Mamed jeszcze pokaże na co go stać

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Zdecydowanie najlepsza walka na tej gali. moim zdaniem minimalne zwycięstwo Mameda - był aktywniejszy. Japończyk przy drugim razie nie dostał w torbę, ale sobie przyaktorzył, no ale tanio skóry nie sprzedał.

Ale co tam. najważniejsze że ktoś już kolejny temat o pudzianie załozył.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Moje zdanie jest takie, że gdyby walka nie była o pas to Mamed by przegrał tę walkę ale wiadomo że tam gdzie jest walka o tytuł to pretendent musi wyraźnie zaznaczyć swoją przewagę a w tym wypadku aż tak ogromnej dominacji ze strony Sakuraia nie było. Mamed pokazał więcej technik: gilotyny, skrętówka, kimura i nawet ładne dwa kolana. Zabrakło trochę dokładności i konsekwencji w stójce moim zdaniem. Mamed powinien jeszcze ciężko potrenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
"Jednak mimo wszystko Mamed miał więcej akcji po których mogła się skończyć walka, a także zadał więcej obrażeń." "moim zdaniem minimalne zwycięstwo Mameda - był aktywniejszy"... Bardzo lubię Mameda, uważam go za najlepszego fightera w Polsce ale jednak wczorajszą walkę przegrał, co prawda nieznacznie ale przegrał. I wypowiedzi, że Mamed był aktywniejszy i lepszy są nie na miejscu. Panowie gdzie obiektywizm ? Moi zdaniem ta walka powinna już się rozstrzygnąć w regulaminowym czasie na korzyść Japońca. Zresztą dogrywka nie pozostawiła wątpliwości kto powinien wygrać. Ale na ślepotę nie ma rady. Jestem pewien, że jeśli dojdzie do rewanżu to Mamed walkę rewanżową wygra w cuglach !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Mamed go zlekceważył też troche i w pierwszej rundzie oberwał a później trudno było juz się obudzic. Bez dogrywki powinna byc decyzja na japonca. Dużo obalen i bardzo aktywny z góry. Mamed nie wiem czemu stawiał na tą gilotyne po tych kolanach mógł próbowac konczyc przez KO, jakby przycisnął to może i by go miał

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 983
Niestety, pomimo calej sympatii do mameda, przegral tą walke. Japonczyk byl bardziej aktywny w stojce. Jedyna bronia mameda byly duszenia, zreszta nieudane. w dogrywce mamed zrobil obalenie z ktorego nic nie wyniklo, a skosny byl aktywny w parterze, zadawal ciosy,itp. Zgadzam sie ze mamed powinien wyjechac.

Podpis pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 549
moim zdaniem walka wyrównana... choć możliwe, że pod koniec dogrywki bardziej Japończyk dawał radę. Mimo to, to jednak za mało by zabrać pas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 198
Rewelacyjna walka. Nieznaczna przewaga Japonczyka.
A z Mamedem wszystko wporzadku :) po prostu zaczął walczyć w lidze światowej. Moje przemyślenia o KSW na moim nowym blogu. Zapraszam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay-Thai

Następny temat

KSW 13 walki dościągnięcia

WHEY premium