SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALE JAJACA - ocencie sami!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
http://www.sherdog.net/forums/showthread.php?s=f9f7a7f041f6ee99664522c76fc5bb08&threadid=137866

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Na stronie Pudziana nic nie znalazłem...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
z tego co czytałem, to narazie Pudzian został zaproszony na zawody Arnold Classic, ale nie w kulturystyce tylko w zawodach siłowych i wszystko obecnie podporządkowuje temu. Inna sprawa, że rzeczywiście Pudzian jest obecnie wybornym kąskiem dla organizacji K1, a jego ewentualna walka z Sappem napewno byłaby większym wydarzeniem niż ta Sappa z Akebono. Jak wiadomo zawsze chodzi o pieniądze, jakie można by zarobić na takiej walce.

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:):):):) dobre!! ale watpie by sobie tam poradził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poradzilby sobie napewno lepiej niz Sapp czy Akembo. Jest silniejszy on nich, ma wiecej dynamiki, przez ladnych kilka lat cwiczyl (chyba cwiczy nadal) boks i troche karate no i ma zaplecze "uliczne" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2655
a ja strasznie chciałbym zobaczyć Pudziana i w K1 I w MMA (np.w Pride)Po pierwsze, mogłoby to sprawic, że relacje z tych zawodów odbywałyby się w polskiej TV NA ŻYWO, a to by było coś. Kain by się wreszcie mół porządnie wyspać /-o Po drugie, uważam, że ten człowiek za co się nie weźmie, podchodzi do tego z profesjonalizmem. Człowiek ma dopiero 27-28 lat ? i jeszcze sporo może się nauczyć. Moim zdaniem miałby spore szanse zarówno w K1 jak i w MMA. Niech go skuszą sporą forsą, a nuz mu się spodoba i będziemy się jeszcze bardziej tym pasjonować

Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się ...zarobiony jestem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
A wiecie co jest najlepsze? Ze ludzie zza oceanu bardziej widza szanse Sappa w K1 niz my (Polacy). Przypomnijcie sobie nasze dyskusje w dziale MMA. Wiekszosc opinii brzmiala "dobry na jedna walke, najlepiej z Sappem". Moze po prostu malkontenctwo to po prostu nasz cecha narodowa ?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Dobra, wystartuje w k1... stoczy kilka walk z takimi jak Abidi na którym testują wszytkie sławy początkujące w k1,później jakiegoś chudzienkiego Japońca a późiej możę takiego Bothe myślę żę z nimi wygra(wierzę bardziej w niego niż w Salete) ale najlepszy nie będzie napewno, od zawodnikiów z najlepszej półki dostanie baty. Zrezygnuje z k1 i będzie chciał wrócić do strongmenów a okażę się żę już nie możę wygrać bo już nie ma tyle siły gdyż jego trening był w dużej mierze podporządkowany walce, i nie będziemy mieli już dominatora w żadnej dyscypilnie sportu prócz Korzeniowskiego i możę później jeszcze Małysza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Ale defetyzm...

Ja tam mysle, ze Pudzian, o ile ma mocna glowe i moze przyjac pare szpakow, zawalczylby w K-1, miesci sie przeciez w tendencji ktora opanowala K-1 ostatnio. Moglby np. prowadzic Team Europe .

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
ja uważam, że jeśli dojdzie do walki Pudzianowskiego w K1, to raczej będzie to jedna, góra dwie walki - pierwsza wprowadzająca, np. z kimś takim jak wspomniany Abidi, a następnie z Sappem. W tym potencjalnym występie Pudziana, chodzi o nic więcej, jak tylko o wydarzenie, jakim byłaby taka walka. Japończycy, czy Amerykanie zadbaliby już odpowiednio o stronę komerycjną takiego spotkania. Dla Mariusza, to też jest jakaś pokusa, w końcu wbrew pozorom, kasa nikomu nie jest obojętna.

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Wszystko mozliwe nawet Pudzian w K1 tym bardziej możliwe że po ostatnich wydarzeniach w polskich strongmanach Mariusz moze byc zdyskwalifikowany w światowej federacji strongman i nie bedzie mógł wystepowac na imprezach miedzynarodowych. Z tego co wiem szuka juz sobie pomału innego hobby :P i kombinuje cos z wystepami w lidze futbolu amerykańskiego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest najszybsze i najlepsze .

Następny temat

Pride Bushido 2 Wyniki Fotki

WHEY premium