SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon?? co o nim myslicie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
siemx ciwcze juz 6 miechow i chce wziac wkoncu solidna odzywke ...myslalem o nitrobolonie ... w zwiazku z tym mam kilka pytan czy wogole dobry jest to srodek ? jakie ma wlasciwosci? i czy wyrazne napompowanie miesni spada? w bardzo widopczny sposob?? czy pozniej nie robia sie flaki z miesni? jaki zestaw naj;lepiej kupic? 150 k czy 100kaspulek?? bede wdzieczny za kazda odp!!:D pozdros;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nitro owszem polecam, ale

3 porcje po 8caps w dt
2 porcje po 8 caps dnt

stosowalem latem przy definiowaniu i wspominam z duzym uznaniem

ekonomiczniej choc inny sklad posiada nitro II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
hmm dla mnie ten nitrobolon ma za slaby sklad pomysl nad nitrobolonem 2 a najlepiej jak bys kupil Xpanda/Storm

pozatym 150 kaps pomnoz razy dwa bo 150 to polowa cyklu

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2006-01-07 12:30:22

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8325
ja bardzo odradza zabujcze nitro heheh jadlem ta "odzywke" jak to nazwales hehe polecam stanowczo cos w wyzszej polki zarazem lata swietlne bardziej zaawansowane i to nie tlyko na papierze ale i w praktyce : XP, VAULT, NO xplode, NOZ po kazdym z tych supli bedziesz mial na bnk bnkow lepsze wyniki( choc bez zaszczykow niema wynikow hehe ale to nie ten dzial) wiec nitro ... zgas jak kiepa w popielniczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4257
jazda: naucz się pisać chłopie bo to co napisałeś to musiałem sie domyslać o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Lepiej uzbieraj troche kasy i kup Xpanda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
na sam początek kup sobie zwykłe mono dużo osób tak robi na 1 cykl ( w tym ja) i są zadowolenii(ja też)a przynajmniej zaoszczędzisz kase na późniejsze cykle(staki)lub na białko/gainer-wg. braków w diecie tylko nie zapomnij o diecie...
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8325
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jesli bedzie umial i bedzie mu dane to zrobi duzo na mono.
Jesli sie wszystko olewa to nawet najlepsze stacki nie pomoga.

Wybor nalezy do Ciebie.
Imo ja bym wybral nitro2, a jesli jest kasa to mozna juz wyzej pomierzyc.

Jazda narazie to Ty reprezentujesz tutaj poziom 15 latka. A jesli umiesz kogos nauczyc schylania sie po mydlo, to musisz byc niezly w tym jesli chcesz byc nauczycielem .

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8325
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
jazda316 dlaczego niepolecasz mono ?...
zauwaz ze w wiekszosci/wszystkich wypowiedziach znanych kulturystow , niema zdania o stackach ;] , wszyscy polecaja mono i ja rowniez , robie teraz 2 cykl i jestem zadowolony. Jazda moze na 2 raz bedziesz trzymał diete a nie oceniasz negatywnie mono tlyko dlatego bo TOBIE zle weszło ;].

"i na boga nie poelcajcie mono!!!! lepiej juz niech mete zje koles a nie ten shit!!!! " - namawiasz go do sterydów?... pomysl zanim cos napiszes

- masz kase na stack - wal stack
- niemasz kasy na stack - wal mono ^_^

Zmieniony przez - syrius16 w dniu 2006-01-09 13:05:08

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Rzeźbą:/!!

Następny temat

Proszę o pomoc w dobraniu suplementów !

WHEY premium