SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jack3d..co o nim myślicie???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Jestem ciekawy co sądzicie o tym suplu?Jak dla mnie jest mega dobry ale słyszałem tez zle opinie...czekam na mądre wypowiedzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
zjadlem cala puche, moj pierwszy supel z geranium, sila szla z treningu na trening, pobudzenie miazga, ale tolerancja szybko wzrosla pod koniec musialem sypac 3 miarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeden ze słabszych suplementów przed treningowych opartych na geranium, dobry na pierwszy kontakt. Szału nima.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rzucil USA na kolana swego czasu, do dzisiaj w top 3 smialo sie miesci
polacy chyba wiecej kawy pija i cpaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
a negatywne skutki brania???Sa w ogole jakies??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
u mnie tak, po dwoch tyg zatrzymywalo apetyt, bd ciezko bylo mi wsadzic posilek po treningowy. Chodz zoladek byl pusty, normalnie ssanie zawsze mam 30 min po trn. Po cyklu 2 dni i przeszlo. Jak sypniesz zaduzo (a raz syplem na probe, co bylo nie rozsadne ) stajesz sie nacpany, taka euforia dziwna xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Takie same jak przy wszystkim z geranium, doraźne 'problemy z męskością', tzw. zejścia (można powiedzieć iż przejście ze stanu euforycznego w swego rodzaju ospałość), dawki z kosmosu jak to przy silnych stymulantach mogą zagrażać zdrowiu, a nawet życiu.

Przyjmując je rozsądnie, doświadczysz ich (o ile w ogóle) w minimalnym stopniu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no i po duzej dawce mozesz miec problemy z tym na dole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przyjaciel niema ochoty na współprace nawet po niezbyt wygórowanych dawkach, przynajmniej u mnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
taki to przyjaciel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
z impotencja nie wygrasz...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej ? po HP+NOXpump

Następny temat

polaczenie dwoch spalaczy ?

WHEY premium