SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nisko poziom LH i FSH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2455
1. WIEK: 32
2. WAGA: 89
3. WZROST: 189
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Sam teść ewentualnie plus meta
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Cześć od pewnego czasu mam problem z libido więc poszedłem na badania i okazało się że LH i FSH mam na zerowym poziomie, biłem hcg na początku cyklu na którym jestem ponad rok enan 200mg e4d

Schodzić z cyklu i wbijać hcg oraz clomid czeby podnieść i to i to czy bić hcg w dużych ilościach?

Jak zbic progesteron do widełek?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Będąc na cyklu zawsze LH i FSH jest na zerze ;) hcg powinieneś być cały cykl systematycznie ;) przyczyny spadku libido szukalbym gdzieś indziej ;) resztę hormonów masz ok, progesteron trochę wysoko ale to częste, możesz spróbować go obniżyć go jakimś dht ;)


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2024-03-20 12:37:48

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2455
LevelPl
Będąc na cyklu zawsze LH i FSH jest na zerze ;) hcg powinieneś być cały cykl systematycznie ;) przyczyny spadku libido szukalbym gdzieś indziej ;) resztę hormonów masz ok, progesteron trochę wysoko ale to częste, możesz spróbować go obniżyć go jakimś dht ;)



Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2024-03-20 12:37:48


Może problem jest w progesteronie? Tylko jak go zbic bo jest ponad normę 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Pislaem wyżej, dorzucić pochodną dht ;) u mnie się sprawdza ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2455
LevelPl
Pislaem wyżej, dorzucić pochodną dht ;) u mnie się sprawdza ;)


Wino oraz 30mg przez 6 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Jeśli chcesz dłużej jeszcze ciągnąć cykl to dorzucilbym prędzej trochę masteronu ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Master lub 100mg provironu.Takze śmiało możesz spróbować,powinieneś zyskać na lepszym samopoczuciu i libido.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile wody dziennie

Następny temat

Jak co roku problemy na Trenbolonie.

WHEY premium