SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak co roku problemy na Trenbolonie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

103

Wzrost

175

Obwód ramienia

46.5

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

310/400/60

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Kilka cyklów głównie deca+test albo tren+test

Opisz swój plan treningowy

5 dniowy split

Cel cyklu

Redukcja/Rekompozycja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Aktualnie Deca+Test+Npp

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudnięcia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4257
Panowie sprawa wygląda tak że od września jestem na cyklu Test+Deca+Npp , cały czas leci te combo tylko zmnieniam sobie dawki. Czuje się super, masa i siła idzie w góre i zero side effectów, czuje że deca jest po prostu środkiem stworzonym dla mnie bo nawet libido mimo 125mg enana e2d jest szalone. Problem jest natomiast taki sam co za każdym razem gdy wchodzę na tren, jako że chciałem na 3 miesiące wejść na redukcje by potem dalej kontynuować mase to wystarczyły 3 strzały Trenu Enanthane (każdy strzał 100mg) bym miał przez następne 2 tygodnie paskudne mdłości(szczególnie rano raz nawet doszło do wymiotów). Nie wiem kompletnie gdzie jest problem a nie skłamie że tren mimo skutków ubocznych dość szybko i skutecznie pozwalał mi przepalać tłuszcz. Podobnie miałem gdy dodałem do cyklu w zeszłym roku metanabol iniekcyjny, reakcja organizmu było kompletnie taka sama jak w przypadku trenu. Dodam że przez cały okres nie zbijałem prolki i dopiero od 2 tygodni leci cabaser plus NAC/Osłonki na wątrobe. Żadnych innych objawów nie było natomiast mdłości były na tyle duże że nie byłem w stanie funkcjonować więc dałem sobie spokój. Zastanawiam się czy organizm po prostu odrzuca pewne środki jakby był na nie uczulony bo nawet końskie dawki Deki nie powodują najmniejszych komplikacji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4257
Tak tylko dodam, ciągne dalej test+npp i dodam zaraz mastera(mimo że włosy mi już powoli lecą) , mam też pod ręką mk677 które obecnie przy 3200kcal chcę sprawdzić i licze że polepszy trochę metabolizm. Trenu brakuje mi jedynie w aspekcie przepalania fatu bo samo nabicie na npp i teściu jest super. Ale jak pisałem nie jest to warte zdrowie plus tren kompletnie rozbija mnie mentalnie. Krzykacz a jak reakcja na tren ace?


Zmieniony przez - SpacierShark123 w dniu 2024-04-05 22:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39819
Powodem jest tren ;) odstawić i unikać poprostu ;) nic innego nie wymyślisz jak Ci nie służy ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
Próbowałeś Ace ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Też osobiście jestem zdania że po prostu kręci tutaj mnie suszy i wykorzystanie tutaj wersji krótkiej czy długiej pewnie będzie działało tak samo. Tym bardziej jeżeli faktycznie temat sprawdziłeś już parę razy i każde podejście do trenbolonu kończy się tak samo. Ogólnie Jeżeli nie jesteś zawodnikiem to Tren nie jest ci kompletnie potrzebny do szczęścia, do tego aby zbudować fajną formę. Opcjonalnie można jakimiś dht się tutaj uraczyć pod koniec redukcji. Swoją drogą co ma na celu mieszanie długiej deki i krótkiej? Pytam z ciekawości.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4257
A jakieś fajne alternatywy polecacie? Chciałbym coś by dociąć jak najmocniej się da przez 3-4 miechy abym mógł wejść suchy ponownie na mase, myślałem by przejść przez redukcje na takich środkach jak test+master+npp i właśnie zastanawiam się nad Trestolone(ment). Zależy mi przy trzymać nabicie i zejść do tych +/- 10% tkanki by sylwetka była wystarczająco schuldna by ponownie się budować. Npp obecnie stosowałem po raz pierwszy(zdaje sobie z tego sprawe że to tak samo jak deka nandro tylko w krótkiej formie jakby co) i zauważyłem w stosunku do poprzedniej masy poprawe w nabiciu mięśni bo sama deka powodowała że mimo rozmiarów sylwetka była mięciutka .


Zmieniony przez - SpacierShark123 w dniu 2024-03-21 01:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39819
Dorzucić masteron i więcej nie potrzeba ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
Nabicia i pompy nie utrzymasz na redu i zdaj sobie z tego sprawę bo brak węgli robi swoje i estro . Możesz próbować pod koniec oxe co trochę to zmieni ale nigdy nie będzie to samo co na masie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4257
No właśnie tutaj zawsze pojawiał się tren gdzie mimo znikomej ilości węgli byłem nabity aż skóra pękała. Bardzo zastanawia mnie ten Ment, raz miałem okazje do niego podejść ale przy wadze 100kg stosowanie 50mg co drugi dzień nie spowodowało jakiś super efektów a jedynie czułem się strasznie pospinany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
Ment powoduje duże skoki estro i ciężko dopasować do tego dawkę IA co średnio pasuje na redu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Ja przy niskim bfie dodaje mala dawke mety i od razu nabicie lepsze.Osobiscie polecam jak Level dodac jedynie masteron.Cykl test+npp+masteron to tak jakbys byl prawie na trenie,ale uboki znacznie mniejsze.Ment pod redu nie bardzo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
_GANGSTA_
Ja przy niskim bfie dodaje mala dawke mety i od razu nabicie lepsze.Osobiscie polecam jak Level dodac jedynie masteron.Cykl test+npp+masteron to tak jakbys byl prawie na trenie,ale uboki znacznie mniejsze.Ment pod redu nie bardzo.


Gangsta sorry ale wrzucę 5 grosiszy. Nie mały z ciebie chłop i widać że wiesz co robisz ale jak czytam porównania NPP+master do trenu to śmiać mi się chce . Kiedy , jak i w jakim okresie to niby ma działać podobnie ???? Na redu zwłaszcza nie jest nawet blisko gdzie nawet gram NPP niema podjazdu do 200-300 trenu gdzie nabicie , siła i wymiary nawet rosną na deficycie a po NPP poniżej zera co masz ? Lekką pompę i to wszytko a o progresji zapomnij bez ogromu węgli , dodaj do tego master i co się zmieni ? No sorry ale to nawet śmieszne nie jest . Może na masie w takim razie ma to podobieństwa ? O ile jesteś na tyle cyborgiem żeby masować na terenie no gryfy wyginasz a efekty + 30-50 kg w 8 tyg na zaledwie 400 trenu nawet u mnie na siłowni to normalka. Dwa całkiem inne środki i efekty , nie wspominając o sajdach. Nie ty pierwszy to napisałeś bo już takie rzeczy czytałem i zastanawiam się czy to typowe forumowe brednie powtarzane do usrania aż staną się prawdą czy urban legends gdzie większy ma zawsze rację i fama idzie w świat nie zależnie jak głupio to brzmi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nisko poziom LH i FSH

Następny temat

Test + nandrolony długość cyklu

WHEY premium