SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski wzrost - psycholog

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Szukam psychologa od dosyć długiego czasiu sprawa jest taka ,że psycholodzy nie mają żadnego kręgosłupa moralnego.Jestem niski mierze 177 cm wzrostu i naprawdę to jest dla poważny problem .Z powodu tego niskiego wzrostu nie jestem poważnie traktowany przez ludzi oraz nigdy nie miałem z tego powodu dziewczyny .Nie raz usłyszałem o dziewczyn o wzroście koło 165 cm wzrostu,że jestem za niski dla niej.Nikt nie rozumie mojego problemu bo naprawdę mało jest osób w moim wieku mam 26 lat lub młodszych co mają poniżej metra 80 cm wzrostu.
Na różnych forach pisałem ten problem to odpisali mi ,żebym szukał wśród niskorosłych ludzi albo były w moją stronę wiele razy na forach dyskryminowany ,że nie jestem facetem tylko karzelkiem ,że jestem namiastką mężczyzny ,że nigdy nie znajdę bo taki karakan nie będzie wcale miał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 376 Napisanych postów 740 Wiek 34 lat Na forum 365 dni Przeczytanych tematów 5790
Ziom otworzyłeś sobie w głowie pętlę która nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość zamknij w głowie sobie ten temat bo wzrost nie decyduje o sukcesie w życiu a 177 cm to normalny wzrost liczysz się ty jako osoba jako cała paczka a nie jeden parametr ze 100.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Witaj!
Oczywiście sam nie jestem osoba niska, jednak rozumiem Twój problem. Nasza psychika potrafi ufiksować się na różne nasze przypadłości. W Twoim przypadku jest to wzrost i musisz ten problem faktycznie rozkminić ze specjalistą, aby uzmysłowił Ci to, że na tym świat się nie kończy. Sam nie będę próbował, bo nie mam ku temu specjalizacji. Jednak nie bardzo też wiem, jak na sportowym forum mamy Ci pomóc?
Jest sporo kulturystów na scenie pro, którzy są niżsi od Ciebie i traktuja to jako atut bo sa w stanie zbudować optycznie większa sylwetkę. Tak samo osoby o średnim wzroście lepiej radza sobie w sportach siłowych. Być może w takich dziedzinach odszukasz jakiś sens dla siebie i przeznaczenie? Skoro pytasz na forum sportowym, to takie pomysły jedynie mi przyszły do głowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33083 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278070
Bez urazy oczywiscie ale jeśli ty masz takie problemy psychiczne z powodu normalnego dobrego wzrostu to ja nie chce sobie wyobrazac co ci się będzie działo z psychiką jak wkroczysz w dorosłe życie i tam dopiero czekaja problemy ( zycie, praca , zona, dzieci , szkoła, przedszkole , choroby , rachunki , kredyty ) Powiem ci z własnego doświadczenia bo skoro ty 177 jestes niski to ja 164 jestem karzełek :D w życiu nie miałem kompleksów z powodu wzrostu i na dzień dzisiejszy mam wszystko o czym mogłem sobie pomarzyć kiedyś ( zdrowie swoje i rodziny , żona , dzieci , mieszkanie własnosciowe , normalne zycie , zaczynam budowe domu , prowadze firme , rozwijam sie w swoim hobby ) i wzrost to jest ostatnia rzecz o której bym pomyslał . Jak bylem małolat to przebieralem w dziewczynach tylko ze ja miałem młodość w czasach jak człowiek potrafił rozmawiać i miał bajerkę bo kontakty między ludzkie nie opierały sie tylko na ekranach a na wyjściach do knajp i na rozmowach face to face .. Podsumowując to bardzo ci współczuje bo życie cię zgniecie



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-12-13 06:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1469 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20831
Powiem tyle co kolega wyżej, akurat u mnie prosto z mostu leci odpowiedź zawsze. Wzost to akurat najmniejszy problem i rzeczywiście jest to kwestia psychiki, może dla ciebie wydawać się to problemem, ale obiektywnym okiem, to bez znaczenia tak na prawdę. Jak cię ludzie jeździli za to, że masz 177cm wzrostu, to raczej o ludziach świadczy, niż o tobie. Chyba, że tylko to sobie wkęciłeś...
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Tu na forum raczej nikt nie ma odpowiednich kompetencji żeby pomóc, nie znam też żadnego psychologa którego można polecić. Napewno problem trzeba przepracować ze specjalistą, bo 177 to wcale nie jest niski wzrost (ja mam marne 160cm więc wiem coś o tym ). Znam wielu facetów mojego wzrostu, mają żony, dzieci, trenują różne sporty, wielu odnosi sukcesy w kraju i za granicą. Osobiście nie uważam żeby ktoś mający 177 cm był niski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 443 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2123
diox96
Szukam psychologa od dosyć długiego czasiu sprawa jest taka ,że psycholodzy nie mają żadnego kręgosłupa moralnego.Jestem niski mierze 177 cm wzrostu i naprawdę to jest dla poważny problem .Z powodu tego niskiego wzrostu nie jestem poważnie traktowany przez ludzi oraz nigdy nie miałem z tego powodu dziewczyny .Nie raz usłyszałem o dziewczyn o wzroście koło 165 cm wzrostu,że jestem za niski dla niej.Nikt nie rozumie mojego problemu bo naprawdę mało jest osób w moim wieku mam 26 lat lub młodszych co mają poniżej metra 80 cm wzrostu.
Na różnych forach pisałem ten problem to odpisali mi ,żebym szukał wśród niskorosłych ludzi albo były w moją stronę wiele razy na forach dyskryminowany ,że nie jestem facetem tylko karzelkiem ,że jestem namiastką mężczyzny ,że nigdy nie znajdę bo taki karakan nie będzie wcale miał.


Ja mam o 1 cm więcej niż Ty z tym, że jestem już po 50-ce ale i z równymi mi wzrostem miałem pozytywnie do czynienia. Te dziewczyny o 12 cm niższe od Ciebie, to chyba nie chciały podać prawdziwego powodu i wymyśliły na szybko taki idiotyzm. Zainteresuj się siłownią, to Ci ten rzekomo niski wzrost z nawiązką zrekompensuje w oczach (większości) dziewczyn.




Zmieniony przez - Bobo1969 w dniu 2022-12-13 18:41:45
2

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68461
Z tego, co mi wiadomo i co obserwuję w życiu, to mówiąc żartobliwie, kobiety są jak konie....
Jak jesteś zdenerwowany, to nawet nie podchodź - bo natychmiast wyczuje i kopnie albo ugryzie.
Na jakimś podświadomym poziomie większość kobiet wyczuwa negatywną energię czy kompleksy i źle się czuje w towarzystwie faceta, który jest niepewny i nie lubi sam siebie...
Natomiast panowie, którzy są pozytywni (nawet pomimo różnych niedoskonałości- bo kto ich nie ma??) i którzy zwyczajnie lubią kobiety - mają powodzenie i liczne grono adoratorek lub koleżanek.
Tak więc proponuję Ci zacząć od siebie, pomyśleć o swoich zaletach (wyglądu i charakteru), polubić siebie, uśmiechać się do dziewczyn, normalnie z nimi rozmawiać (bez oczekiwania, że coś musi z tego wyniknąć) - a z czasem się zorientujesz, że niektóre też Cię lubią, a może nawet są zainteresowane.

I nigdy nie rozmawiaj z obcymi ludźmi na temat swoich kompleksów lub słabości, a już przenigdy - w internecie. Niestety wystawiasz się na żer.

EDIT: oczywiście ja też nie uważam takiego wzrostu za niski, ale to już było wiele razy powiedziane.



Zmieniony przez - M-ka w dniu 2022-12-15 13:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Byłem u psychologa ale przeklęty psycholog nie pomógł mi i trafiam wiecznie na gównianych psychologow .Beznadziejni są specjaliści w dzisiejszych czasach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2154
Wyluzuj ja mam wzrost cos kolo tego i nigdy sie tym nie przejmowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Soniakmain
Wyluzuj ja mam wzrost cos kolo tego i nigdy sie tym nie przejmowalem

Jak dziewczyny szukałem to słyszałem że za niski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2154
A ja slyszalem ze trzeba miec portfel dom garaz na 2 auta minimum i 2 nowe samochody ale to takie minimum co trzeba miec. Wiele sie slyszy mam duzo znajomych niższych wiekszosc lasek to male kurduple nikt nie ma problemu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

Zioła - jakie warto stosować?

WHEY premium