SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski poziom teścia rok po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
Witam.
Jestem rok po cyklu i zrobiłem badania testosteronu i są w dolnej granicy, Bardze małe libido, popend seksualni i słabe samopoczucie. Jak moge go zwiększyć. Może pregnyl i clomid bądz nolve ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
flex1976
ATD musi być dobrze dobrane. Za wysoka dawka może za bardzo zbić estrogen i wtedy może być jeszcze gorzej. Obecnie na rynku ciężko jest trafić dobre ATD


Dokładnie tak. Dlatego nie odważyłbym się na zakup w obawie przed jakąś dosypką...

Wyniki miałeś w normie, ale nie wiesz jakie były przed cyklem. Mogłby być bardzo zbliżone do tych właśnie, ale będąc dłuższy czas na bombie przyzwyczaiłeś się do lepszego samopoczucie, libido itp... i teraz po prostu czujesz, że coś "nie gra" a wrzeczywistości wszystko wróciło do normalnego dla Ciebie stanu... Ale to tylko jedna z możłiwych wersji.

Ja bym zrobił sobie teraz badania hormonów, sprawdził jak/czy się zmieniło i jeżeli dobrze się czujesz odstawił to atd i obserwował co się będzie działo i nic więcej nie dodawał poza mocnym skupieniem się na odpowiednim odżywianiu...

Jeżeli wrócą problemy możesz pójść do lekarza i opowiedzieć szczerze o wszystkim. Jednak jak wyniki będą w normie, a pewnie będą odeśle Cię z kwitkiem.

Wtedy ja (podkreślam JA) pojadłbym proviron 25mg przez kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
daj ankiete dzialu
od dawna tak jest?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Przydałoby się jeszcze zbadać estradiol i prolaktyne bo tutaj może tkwić problem. Prolaktyna zabija libido a estradiol można powiedzieć że na odwrót.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
Jest tak prawie od roku. Przed cyklem wszystko było w normie wydaje mi sie że to wina złego odblokowania . Dlatego sądze że po hcg i nolvie wróci wszystko do normy. Albo przed tym delikatnie prolke
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Tak ci się tylko wydaje. To akurat nie takie proste. Wstaw ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
1. WIEK: 25
2. WAGA: 95
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps: Nie mam pojęcia pół roku bez treningu, jestem po operacji
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7
6. DIETA: jeszcze brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 meta, 2. omek, 3. enan + deka, 4 enan+deka, 5 tren +cyp.
8. TRENING: narazie brak
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok po tren i cyp
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): endo
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 120
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
zrób komplet badań
e2
prl
progesteron
lh
fsh

możesz też tarczycowe zrobić bo tutaj też koze być problem plus kortyzol
i automatem morfologię zrób

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
jakieś badania mam ale co to to średnio wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6221
a










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaj maso cykl (sogi)

Następny temat

odblok na propie

WHEY premium