SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikitta / Dziennik / modelowanie i "redukowanie" problematycznych miejsc

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 5619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Ja nieprzyjemnych doświadczń z lekarzami nie mam.Wręcz przeciwnie.Ale z drugiej strony mam praktyki jako przyszły psycholog i to też na dość specyficznych oddziałach (psychiatryczny,onkologiczny, niedługo urazowy).
Na onkologii wiadomo ludzie... są w agonii ...Każde slowo pocieszenia wydaje mi sie plycizną...Na psychiatrycznym widzę jak kruche potrafią być więzi rodzinne i jak często mąż czy żona odwaracją się od chorego współmałżonka(a przcież przy dobrym dopasowaniu leków, przy odpowiednio prowadzonej psychoterapii i wsparciu rodziny NAPRAWDĘ MOŻNA WYJŚĆ ZE WSZYSTKIEGO!!!)

Czasem ciężko na to wszystko patrzeć.Poprostu.Nie znaczy to,że nie podoba mi się to czym się zajmuję-->wrcz przeciwnie mam dużo zapału i chęci...poprostu czasem ciężko nabrać dystansu i traktować pacjenta "bez podejścia emocjonalnego".

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
co do tych myśli o płytkości to ja też tak mam. i nie wiem co lepsze: robić swoje i się nimi nie przejmować, czy nie przejmować się aż tak wyglądem i mieć czyste sumienie.póki co dążę do 2
ale zdrowa dieta i sport to nie jest coś za co można się obwiniać, więc nie musisz się o to martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Bilans dnia "odpoczynkowego od treningu".

Śniadanie:
2 bułki grahamki ziarniste , 4 plasterki fileta z indyka, odrobina koncentratu pomidorowego, plus warzywa-->sałata,rzodkiewka,ogórek świeży
30 g odżywki białkowej

2 śniadanie:
500 g truskawek ,2 jajka ,ogórek

Przkąska : sałatka (sałata,ogórek ,rzodkiewka ,łyżeczka siemienia lnianego plus przyprawy -->bazylia,sól ziołowa)


Obiad : 180g piersi z kurczaka zrobionej na parze plus 50 g razowego makaronu,trochę siemienia lnianego,warzywa


SPORT->dziś spokojnie w ramach odpoczynku 30 min ćwiczeń (z hantelkami, plus problematyczne partie ciała) 60 min marszu.

Posiłek po sportowy:

jabłko + 300ml soku pomidorowego(własnego)

Kolacja:

płatki z pełnego ziarna,10 rodzynek,łyżka pestek z dyni , 150 ml mleka 0%
Odżywka białkowa 30g zmieszna z wodą i odrobiną maślanki.

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
odżywka z maślanką? jak to smakowało?

widzę,że sezon na truskawki gości u większości
ja dzisiaj takie ładniutkie kupiłam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Pyyysznie! Normalnie rewelacja:D
Zmiksowałam wszystko i wyszło bardzo smaczne!Zwłaszcza,że odżywkę mam o waniliowym smaku więc fajnie się zgrało;D

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no proszę
teraz nie spróbuję,bo miałam zlikwidować ten cały nabiał aczkolwiek rano troszkę mi się wlało do kawy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
:)
Ja nabiał lubię-->jednak bardzo uważam przy wyborach.Wybieram tylko to co w 100% naturalne.Maślankę czy jogurty kupuję takie "prawie 0%) w sensie odtłuszczone i bez cukru no i bez słodzika.Czasem wezmę smakowy jogurt lub maślankę ale tż z tej samej serii 0%.

Co prawda staram się z takim nabiałem nie przesadzać ale własnie do odżywki lubię go stosować.A to dlatego,że moja odżywka z samą wodą smakuje okropnie.A z nabiałem całkiem smacznie i aż ma się chęć ją pić.
Mieszam mniej więcj w takich proporcjach ->30 g odżywki , 100ml wody gzowanej plus 100ml maślanki lub jogurtu.

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Zastanawiam się nad zakupem pasa z neopropenu i stosowania go podczas ćwiczeń.Tu na forum jest bardzo polecany (chociażby przez Joggera) i moja instruktorka od fitnessu też mówiła,że gdy ona go stosowała podczas ćwiczeń to rzeczywiście tłuszczyk z brzucha spalał się szybciej.

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he odtluszczone to nie 100% naturalne

Jogge w ogole poleca rozne rzeczy, ktore gdzies tam w laboratoryjnych badaniach przeszly Mozesz probowac jedno jest pewne ie znam nikogo, kto mial problem z jakims miejscem konkretnym i sie go rzeczywiscie pozbyl przy pomocy takich wynalazkow. Pamietam jak na aerobach co druga dziewczyna tak cwiczyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja kiedyś owinęłam się takim pasem i powiedziałam nigdy więcej
bo dołu brzucha nie obejmował,bo za dużo,a tak to podchodził pod sam biust
takim wynalazkom dziękuję

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko . o baryyy :)

Następny temat

Przeróbka planu

WHEY premium