SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieznana odzywka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
Pieczenie wołowiny nie wystarczy. Myślisz, że ludzie, u których wykryto chorobę jedli surowe mięso. A poza tym to nawet jak jesz chleb albo pijesz wodę to nie masz pewności, że czegoś tam nie ma, a więc nie przejmuj się tak BSE i tego typu przypadkami.

Jeśli Ci pomogłem możesz mnie wynagrodzić sogiem.

!!! TRENUJ NIE SZKODZĄC SOBIE!!!

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Soga? No dobrze, spryciarzu :)
BTW, to Wy nie jecie surowego miesa? ;)
Cholera. Nie chce miec BSE. To zle dziala na potencje?

*Upór* kontra *Zasrane Geny*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
Jak będziesz miał BSE to i potencji nie będzisz musiał mieć bo niewiele ci zostanie
Z góry dziękuję za soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, jak tak sobie rozdajemy te sogi, to moze mi ktos przyzna, co???
;)
Cholera, moze jednak wezme cos roslinnego...

*Upór* kontra *Zasrane Geny*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
A czemu nie

Jeśli Ci pomogłem możesz mnie wynagrodzić sogiem.

!!! TRENUJ NIE SZKODZĄC SOBIE!!!

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluze uprzejmie.
Bylem w aptece dzis. Facet powiedzial, ze BULK to jedyna odzywka, jaka moga sprzedawac w aptekach...
Cholera, nie wiem, co wybrac...

*Upór* kontra *Zasrane Geny*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Co Cię facet nabrał. W aptekach sprzedają sporo odżywek i suplementów. Kiedyś mozna było dostać pełną gamę Nutra Life a obecnie apteki mają sporo Olimpa (oprócz suplementów niektóre apteki mają też odżywki Olimpa)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbaty: sorry za sposób ale nie bardzo mam wyjście: potrzebuje Twój e-mail prywatny bo mam sprawę. Przez zabezpieczenia nie jestem w stanie go odczytać na forum a nie chcę tematu poruszać tu bo sprawa w pełni prywatna (prośba). Czy mozesz jakos mi go podać żebym mogła tu odczytać? I mam nadzieję że moderatorzy się zgodzą, please... Serdeczne dzięki.

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
[email protected]
Ale od razu zaznaczam że w domu jestem wieczorem i wtedy też czytam i odpisuję na maile. Tu gdzie jestem w ciągu dnia nie mam takiej możliwości.
Tylko nie pytaj mnie jak brac kreatynę i hmb i ile białka potrzeba na cykl miesięczny

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdeczne dzięki. Dam sobie spokój z kreatyną i białkiem, jedyny suplement na jaki się zdecydowałam to therma a i tak nie działa... Chodzi o coś zupełnie innego. I nie jest aż tak pilne, żebym nie mogła spokojnie poczekac do jutra. Bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam!

"Życie przeżyte w strachu to życie przeżyte w połowie!!!"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ovopol a zoladek

Następny temat

Kreatyna+Glutamina-razem czy osobno

WHEY premium