SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niewiarygodna siła nastolatki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
http://dziennik.pl/swiat/article39438/Najsilniejsze_dziecko_swiata.html

Chciałbym zapytac Was co o tym myślicie i czy wierzycie w to. Na onecie natknąłem się na artykuł i postanowiłem to sprawdzic. Wpisałem w internecie i otrzymałem parę wyników.

Podobno nic nie bierze, żadnych sterydów ani nic. Genetyka widac działa cuda, ale postanowiłem Was zapytac o zdanie.

P.S. Jeśli artykuł jest w złym miejscu proszę o nie kasowanie go, a przeniesienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11527
Oto filmik z prawdziwymi 400kg,koniec bredni o herkulesach bo to już zaczyna być irytujące,dziecko się zesra a tyle nie podniesie
Przy tym nie mówię,że w przyszłości nie ma szans na osiągnięcie dobrych wyników,chodzi mi jedynie o te 10 lat i 400kg



ps wiem,że było ale pasuje jak ulał do tematu
ps2 ostrzegam tylko żeby kogoś nie obrzydzić,na filmiku paw kosmiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
hahaha, a świstak siedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Dodam, że mój post nie jest broń Boże prowokacją :D podobnie jak większośc z Was też nie wierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
wtf oO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
to co poslales bylo z 2007r. :) byl o niej program na discovery. Nie bylo 400kg..
w kazdym razie jest to mloda i bardzo silna kobieta. Zapowiada sie dobrze zreszta juz od paru lat startuje.



Zmieniony przez - aima w dniu 2010-06-12 18:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
No tak, ale jak ktoś poszuka to i znajdzie nowsze newsy. Generalnie ciekawa historia...

Gdyby mieszkała w Polsce pewnie miała by już kontrakt z KSW

Zmieniony przez - Moofer w dniu 2010-06-12 18:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
A co by jej ta sila dala ? praktycznie nic. patrz - pudzianowski :)

Jest dobra w tym co robi i niech w tym zostanie. a to ze brala w jakims tam malym wieku 400kg to jest klamstwo. Na programie w discovery sama o tym mowila.

zycze jej powodzenia. i mam nadzieje ze jedzie na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Z tym KSW to był żart, oni lubią się promowac, a taka dziewczyna na pewno by podniosła oglądalnośc (już jeden przykład promocji mieliśmy xD)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
moze pudzian mialby wkoncu godnego siebie konkureta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Swoją drogą, ciekawe czy ta dziewczynka umie tak dobrze śpiewac jak on :D (Z całym szacunkiem do pana Pudzianowskiego dużo zrobił dla polskiej sceny Strongmanów i promocji MMA w Polsce, no ale niektóre zagrania jego albo jego menadżerów po prostu bawią ludzi. Może o to chodzi, ale dośc już SPAMU o nim, bo w każdym dziale jest )

Zmieniony przez - Moofer w dniu 2010-06-12 19:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
jakby to nie byl fake to by zaczynali od filmu-ktory zawladnal by internetem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domowy - MASA

Następny temat

Mało orzechowe

WHEY premium