SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z siłą.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Nie wiem czy w dobrym dziale to piszę, jeśli nie to proszę o przeniesienie ;).

Witam wszystkich :)

Mam 19 lat, ważę 82 kg przy wzroście 183 cm. Ogólnie jestem dość dobrze zbudowany. Jeśli patrzę na swoją sylwetkę to moje poszczególne mięśnie się odznaczają, czyli są "wyrzeźbione" ;D. W klacie mam 98 cm a w bicepsie 36 cm.

Wiem, moje wymiary są skromne, niektórych pewnie będą śmieszyć ;P

Mój problem polega na tym iż wydaje mi się że jestem za słaby jak na swój wiek, oraz swoją masę. Często na siłowni "chuchra" ćwiczą cięższymi ciężarami niż ja. Od kolegów (którzy są dużo oszczędniej zbudowani) słyszę jak wyciskają na klatę po 70 kg. A ja maksymalnie jestem w stanie wycisnąć 60 kg (proszę się nie śmiać;P).

W domu ciężarkami ćwiczę od 14 roku życia ale z dużymi przerwami (po prostu nie regularnie). Na siłownię chodzę jakieś 3 miesiące. Widzę sporą poprawę między pierwszymi dniami na siłowni a obecnie ale mimo wszystko chyba powinienem mieć dużo więcej siły..

Czym to może być spowodowane ?? Czy to jakaś choroba, czy po prostu taki już mam organizm ??

Każdy kto mnie widzi myśli że jestem bardzo silny ponieważ jestem dobrze zbudowany ale rzeczywistość jest zupełnie inna..

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Zastosuję się do rad zobaczymy co z tego wyjdzie ;D.

PS. Zdaję sobie sprawe ze aby coś osiągnąć trzeba długo ćwiczyć. Tylko martwiłem się swoją małą siłą.

Pozdrawiam Krzysiek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4800
Po pierwsze zwieksz mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do tego tekstu tylko zdjęcia brakuje haha.
Każdy jest inny... to ze tyle ważysz to nie znaczy ze masz siły dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
,,Każdy kto mnie widzi myśli że jestem bardzo silny ponieważ jestem dobrze zbudowany ale rzeczywistość jest zupełnie inna.. ''

No i bardzo dobrze że tak myślą!
masuj, siła przyjdzie z czasem.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
wprowadź progresje, nie machaj ciągle tym samym ciężarem tyle samo powtórzeń

Zmieniony przez - bananaya w dniu 2010-01-21 20:51:33

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
słuchaj każdy jest inny, możesz mieć wąski kościec, przy tym krótki tułów co za tym idzie mniejszą i słabszą klatkę tak jak u mnie to jest, ale też możesz mieć silne inne partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Spróbuj treningu HST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5043
Ćwicz dla siebie i nie porównuj się z nikim pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Zwiększ obciążenie którym ćwiczysz np o lub dobierz takie którym bedziesz robił max 6/7 powt w seri. Zobaczysz, że siła ruszy :P

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cierpliwość to podstawa:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
tak jak VOLDEMORD mówi, nie machaj np. po 20 razy tyllko do 6/7 powtórzeń. A na innych nie patrz ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

środki przeciw bolowe a mieśnie ?? [?]

Następny temat

Połączenie siłowni z piłką nożną

WHEY premium