SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieprawidłowo rozrobione HCG?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie... zassałem hcg w insulinówki i było powietrze to popukałem w pompke i spuściłem to powietrze i na igle wylalo się trochę soku i sie zastanawiam czy zrobiłem ok czy może teraz muszę lecięć po nowe insulinówki żeby mieć nowe igły do nich bo te są zanieczyszczone? bo przecież ten sok zaschnie na igle i nie wiem czy to nie będzie jakiś syf ...?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ja zawsze rozrabiam w dużej strzykawce,potem naciągam z niej insulinówkami tak więc zawsze igła jest z insulinówki zamoczona w rozrobionym hcg,następnie nakładam na nie z powrotem zabezpieczenia(kapturki) i wkładam do lodówki.Dawno nie widziałem insulinówek z zdejmowanymi igłami,wszystkie co ostatnio kupuję sa 1 częściowe.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-11-19 06:58:20

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
nic nie będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47670
Zawsze dla czystego sumienia możesz psiknąć spirytusem w sprayu na tą igłę/strzykawkę.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nie ma nawet takiej potrzeby, jesli to roztwor do rozrabiania hcg. smialo mozesz uzywac tej insulinowki i igly bez kombinacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi o to że po rozrobieniu hcg nabierałem ten sok igłą 0.9 do insulinówki a potem zmieniłem igłę na tą małą od insulinówki i spuściłem bańke powietrza i po powietrzu zeszły z 2 - 3 krople hcg i spłynęły po igle którą zaraz będe bił, czy to nie przeszkadza, to było pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Nie przeszkadza. Jest to normalne podczas iniekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn chodzi o to że jak te kropelki pociekły dzisiaj po igle a ja będe bił załóżmy tą igłą za 5dni jeszcze to czy nie będzie to jakimś syfem na igle, po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Nie powinno nic się stać. Rozrabiasz to w sterylnej wodzie, hcg jest też sterylne i igły też, więc raczej o rozwój jakiś bakterii nie musisz sie obawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
co ty jedna igla bijesz kilka razy?

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytaj ze zrozumieniem, jasno jest napisane. Mogę to rozpisać krok po kroku - 5 strzykawek = 5 igieł = 5 strzałów. . Dzięki skint, właśnie o to mi chodziło!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg podczas cyklu

Następny temat

Pytanie o Clen

WHEY premium