SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niepohamowany apetyt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Witam, potrzebuje pomocy. Zaczne od poczatku, prowadzilem diete redukcyjna, tylko nie doinformowany zamiast 400kcal, obcialem ok 1000kcal, w ogole nie bylem glodny, tylko czasami sobie czegos odmawialem, waga spadala prawidlowo, ok 1kg na tyg, gdy waga spadla do 73kg, bylem zadowolony i zaczalem jesc wiecej, w 3tyg przytylem ok 5kg, nie moge przestac myslec o jedzeniu, nie moge sie powstrzymac. Nawet jesli mi sie uda zjesc mniejsze sniadanie czy obiad, to i tak najadam sie na kolacje. Czuje ze jestem najedzony, ale i tak dalej chce mi sie jesc. Taka sytuacja sie powtarza, mialem tak wczesniej, rowniez schudlem, ale nie moglem sie powstrzymac przed jedzeniem i przytylem. Nie mysle juz o redukcji, byle nie przytyc. Wody pije bardzo duzo, probowalem jesc 5posilkow, ale i tak jestem glodny. Mysle ze nie chodzi tu o silna wole, tylko o psychike, sytacja wyglada tak ze pracuje za granica i nie bardzo mam jak przestac myslec o jedzenieu, typu wyjsc gdziec, spotkac sie ze znajomymi. Na pocytaku pobytu za granica nie mialem takich problemow, ale teraz mnie to bardzo przytlacza, bo mialem inne cele, a wyszlo tak jak wczesniej, zamiast schudnac przytylem. To nie jest tak, ze mam nadwage, po prostu chce dobrze wygladac, biegam, cwicze i dawalem rade przy 1600kcal, gdzie potrzebowalem 2800, teraz potrzebuje 2800, a spozywam ok 3600. Moglibyscie cos poradzic, ktos sie spotkal z taka sytuacja? Nie mialem wczesniej takich problemow, bylem bardzo zadowolony z zdrowiej diety, samopoczucia, wszystko bylo super, a teraz caly czas mysle o jedzeniu. Przepraszam ze bez polskich zankow. Z gory ldzeki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Ja będąc po VLCD miałem podobny problem, cały tydzień trzymałem dietę próbując wychodzić z tego ale nie udawało mi się i kończyło się ładowaniem. A ładowanie były to tony jedzenia. Uważam że hormony sytości były na tamten okres na kiepskim poziomie, ponieważ jedynie co mnie ograniczało to objętość żołądka. Pomogło mi cały dzień ładowania i opychania się ww, a póżniej powolne wychodzenie (+100/150 kcal / tydz). Obecnie jestem na 2800 kcal i jest dużo lepiej.
Ważne jest tak jak anubis mówi psychika, musisz się przemóc i wytrzymać. Podjadaj dużo warzyw mi pomogły :)


Zmieniony przez - Jony125 w dniu 2015-06-21 16:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Naprawde nikt nie mial podobnej sytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
efekt jojo, głodówkowa dieta, potem podjadłeś i kilogramy wracają, mozliwe że zły dobór produktów które wnoszą łądunek a nie są sycące, zły podział makroskładników

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
A co mozna zrobic, zeby zaczac zyc normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zacząć z głową się odżywiać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Bardzo latwo powiedziec. Myslisz ze ja nie wiem o tym ze zle sie odzywiam i za duzo jem? Ale nie moge sie powstrzymac, nigdy wczesniej nie mialem takich problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5047
To jeżeli sam o tym wiesz i nie możesz się powstrzymać, to jak mamy Ci pomóc? Trzymać za ręke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Raczej chodzilo mi o to czy efekt jojo objawia sie wlasnie takimi objawami i czy jest to normalne, ze to minie. Nie mam problemow z silna wola, naprawde. Ale w tej chwili bardzo ciezko jest mi odmowic sobie jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5047
No jak się najesz to pewnie minie.. To za pewne przez to, że chciałeś "za bardzo"..obciąłeś za dużo kcal, za szybko, a teraz masz odp swojego organizmu..spróbuj wcinać jakieś pomidorki koktajlowe, zapychać się warzywami.. silna wola...ale w tej chwili ciężko..no to faktycznie silna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Rozumiem, ale przede wszystkim chodzi mi o to ile potrwa taka meczarnia, rozumiem ze organizm odbija sobie, ale ile mozna:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak robisz głodówki by schudnąć potem jesz na potęgę to efekt jojo się będzie powtarzał, musisz sobie rozpisać co jeść i się tego trzymać, jak ma być 2500 to ma być i bez podjadania, a jak głodny będziesz to dopchaj warzywami. Z psychiką Ci nie pomozemy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na utrzymanie masy i progresywne zbieranie mięsni

Następny temat

Dieta baletnicy czy warto?

WHEY premium