SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niepohamowany apetyt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 164
Witam, potrzebuje pomocy. Zaczne od poczatku, prowadzilem diete redukcyjna, tylko nie doinformowany zamiast 400kcal, obcialem ok 1000kcal, w ogole nie bylem glodny, tylko czasami sobie czegos odmawialem, waga spadala prawidlowo, ok 1kg na tyg, gdy waga spadla do 73kg, bylem zadowolony i zaczalem jesc wiecej, w 3tyg przytylem ok 5kg, nie moge przestac myslec o jedzeniu, nie moge sie powstrzymac. Nawet jesli mi sie uda zjesc mniejsze sniadanie czy obiad, to i tak najadam sie na kolacje. Czuje ze jestem najedzony, ale i tak dalej chce mi sie jesc. Taka sytuacja sie powtarza, mialem tak wczesniej, rowniez schudlem, ale nie moglem sie powstrzymac przed jedzeniem i przytylem. Nie mysle juz o redukcji, byle nie przytyc. Wody pije bardzo duzo, probowalem jesc 5posilkow, ale i tak jestem glodny. Mysle ze nie chodzi tu o silna wole, tylko o psychike, sytacja wyglada tak ze pracuje za granica i nie bardzo mam jak przestac myslec o jedzenieu, typu wyjsc gdziec, spotkac sie ze znajomymi. Na pocytaku pobytu za granica nie mialem takich problemow, ale teraz mnie to bardzo przytlacza, bo mialem inne cele, a wyszlo tak jak wczesniej, zamiast schudnac przytylem. To nie jest tak, ze mam nadwage, po prostu chce dobrze wygladac, biegam, cwicze i dawalem rade przy 1600kcal, gdzie potrzebowalem 2800, teraz potrzebuje 2800, a spozywam ok 3600. Moglibyscie cos poradzic, ktos sie spotkal z taka sytuacja? Nie mialem wczesniej takich problemow, bylem bardzo zadowolony z zdrowiej diety, samopoczucia, wszystko bylo super, a teraz caly czas mysle o jedzeniu. Przepraszam ze bez polskich zankow. Z gory ldzeki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Naprawde nikt nie mial podobnej sytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11286 Napisanych postów 119482 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393328
efekt jojo, głodówkowa dieta, potem podjadłeś i kilogramy wracają, mozliwe że zły dobór produktów które wnoszą łądunek a nie są sycące, zły podział makroskładników

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co mozna zrobic, zeby zaczac zyc normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11286 Napisanych postów 119482 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393328
Zacząć z głową się odżywiać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bardzo latwo powiedziec. Myslisz ze ja nie wiem o tym ze zle sie odzywiam i za duzo jem? Ale nie moge sie powstrzymac, nigdy wczesniej nie mialem takich problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5047
To jeżeli sam o tym wiesz i nie możesz się powstrzymać, to jak mamy Ci pomóc? Trzymać za ręke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Raczej chodzilo mi o to czy efekt jojo objawia sie wlasnie takimi objawami i czy jest to normalne, ze to minie. Nie mam problemow z silna wola, naprawde. Ale w tej chwili bardzo ciezko jest mi odmowic sobie jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5047
No jak się najesz to pewnie minie.. To za pewne przez to, że chciałeś "za bardzo"..obciąłeś za dużo kcal, za szybko, a teraz masz odp swojego organizmu..spróbuj wcinać jakieś pomidorki koktajlowe, zapychać się warzywami.. silna wola...ale w tej chwili ciężko..no to faktycznie silna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozumiem, ale przede wszystkim chodzi mi o to ile potrwa taka meczarnia, rozumiem ze organizm odbija sobie, ale ile mozna:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jak robisz głodówki by schudnąć potem jesz na potęgę to efekt jojo się będzie powtarzał, musisz sobie rozpisać co jeść i się tego trzymać, jak ma być 2500 to ma być i bez podjadania, a jak głodny będziesz to dopchaj warzywami. Z psychiką Ci nie pomozemy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na utrzymanie masy i progresywne zbieranie mięsni

Następny temat

Dieta baletnicy czy warto?

Fruzelina