SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieoficjaliny rekord Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym połowy masy ciała bez limitu.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 23751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Nagranie musi być obowiązkowo
Zawody zgłoszone do kalendarza zawodów SFD.

QUEBLO
Muszę Ciebie zwerbować do WSWW poćwiczysz z nami i będziesz szalał ze sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
wynik powinien paść na zawodach wpisanych do kalendarza sfd , z nagraniem i z przestrzeganiem oficjalnych reguł (w tym tabelki z ciezarem) ktore juz sie w miare wyklarowaly na MP aczkowliek mam pewna uwage co do ktorej zaloze osobny temat

powinny byc tez 2 kategorie z limitem czasowym 5 minut, oraz bez limitu , przy czym z calym szacunkiem dla łukasza , tym oficjalnym wynikiem powinien byc ten z limitem 5 minutowym czyli oficjalnym limitem dla mistrzostw polski i uznawanym podczas wszystkich najwazniejszych zawodow w PL

pytanie nastepne co to znaczy oficjalny i nieoficjalny , np wynik Rafala Taraszkowskiego 248 powtorzen (chyba) z 1MP jest oficjalny czy nie oficjalny ? inna sprawa ze wtedy byly inne zasady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
Zgadza sie 2 imprezy MP ww za nami lecz nie mozna porownywac wynikow z obydwoch imprez,gdyz byly inne zasady zaliczania powtorzen, mysle ze zostajac przy zasadach z 2 MP mozna stworzyc tabele najlepszych zawodnikow w kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 76 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1615
Cześć , witam wszystkich

Widzę ,że w związku z moim wczorajszym wynikiem ( 520 powtórzeń ) pojawiło się wiele pytań , więc odpowiadam :

1. odpoczynek tylko u góry ( zwykle na 2 sekundy )
2. pozycja jedna ( dolna ) bez zmiany w trakcie
3.czas boju nieograniczony ( mi zajęło to około 20 - 25 minut na pewno )
4. tabelka z ciężarami WW była przestrzegana ( u mnie 32,5 kg. bo ważę 68 -69 kg. ) i tak było wczoraj
6. Rekord pewnie jest nieoficjalny bo sędziowali panowie z siłowni itd... Ale ja to zrobiłem

Generalnie wszystkie zasady WW bez limitu czasowego

Wkrótce wrzucę film żeby rozwiać wszelkie wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Uważam że według zasad jakie panują w większości federacji,rekordy Polski powinny być bite na oficjalnych MP....
I wtedy nie będzie trzeba żadnych filmów itd,itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
W skrocie Lukasz odj.... jawal dobrej roboty. Co do techniki wykonanaia boju to w 100 procentach wg regulaminu WW jak na ostatnich MP w tychach czas tez super jakies 21 minut a dla przypomnienia np jeszcze na.mistrzostwach podkarpacia w Iwoniczu Zdroju zrobil 417 w ok 25 min wiec progres jest ;) do tego spory zapas sil byl tylko chyba Lukasz sie zlitowal nad publicznoscia i postanowil od 500 powtorzenia przyspieszyc by dobic siejak.sam.to.ujal i skoncyl na 520 powtorzeniach ;) jadac swoim tempem mysle ze jeszcze sporo by dorzucil setke dwie kto wie jak by mu jeszcze puscic film jakis do ogladania.na.sufit to by tak chyba.mogl bez konca.....pelen szacun !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 76 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1615
Fragment wyciskania + końcówka






Zmieniony przez - Zgonek85 w dniu 2016-10-28 22:13:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Już kiedyś mówiłem że zawodnicy którzy robią przeprosty w stawie łokciowym , mają zdecydowanie lepiej w fazie górnej.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
A ja już kiedyś wyjaśniałem że owszem ten z przeprostami ma przwewagę jeżeli mamy do czynienia z próbą bez limitu czasu.Dlatego proponowałem wprowadzenie limitu czasowego na wzór rosjan 5 min.i zostało przyjęte przez większość organizatorów.Teraz już nie jest takie pewne że ten z przeprostami wygra co potwierdzają obecnie rozgrywane zawody.
Przy okazji powiem o "akcencie"bo ściśle wiąże się z wykonaniem z limitem czasowym.Wszyscy mają tyle samo czasu na próbę więc część zawodników miała nagminnie niedoprost dla zaoszczędzenia czasu."Akcent" czyli wyrażne zakończenie ruchu stworzył nie tylko komfort w sędziowaniu ale przede wszystkim ujednolicił sposób wykonania ruchu.Co daje możliwość porównywanie wyników z różnych imprez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Panowie proponuję brać do rekordów Polski wyniki tylko z Mistrzostw Polski i Pucharów Polski i jak na razie z ograniczeniem czasowym 5 min. To chyba najlepsze wyjście. Jeszcze bym zrobił rekordy w dwóch kategoriach wagowych i open.
1

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Puchar Europy w Trójboju Siłowym i Wyciskaniu Leżąc Klasycznym - Malaga, Hiszpania 02-04. 2016 r.

Następny temat

wielokrotne wyciskanie sztangi - propozycja do regulaminu

WHEY premium