SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedroga dieta z niewielką suplementacją

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
dawidowicz: ale masz rację... bo potwierdzasz moje słowa :P o:P
och i ach

a czy ja napisalem, ze losos nie jest tlusty?

bylo tak-->tanie i tluste-->sledz i makrela--> losos 70-80zl wiec nie dla niego, ale dalej mowa byla o tlustych, taki domysl, no wiesz...

zawsze lepiej wrzucic do posilku bialko wprochu niz nie miec go wcale, ale jeszcze lepiej dac kawal miecha/twarog/rybe/jajka. oczywiscie z rana czasem jak nie masz czasu mozesz walnac proch na wodzie/mleku z oliwa albo proch i garsc orzechow i poleciec, mi sie czasem zdarza, ale nie polecam. po treningu, czasem na noc, jak sie okaze, ze twarogu nie ma, ale najlepiej czerpac bialko z pokarmu, zwlaszcza jesli jest to obiad

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
a co do tych 30zł to je trzymaj... akurat w pół roku uskładasz sobie na ładny cykl w czasie którego użyjesz kreatyny:)

wpc nie czepiaj się... ranek jest:(

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
kiedys jak czytałem o białku serwatkowym to wynikało ze ma ono super aminokwasy ze jest super ekstra przyswajalne i same super rzeczy, a jednak wcale nie jest to białko takie wspaniałe jak o nim pisali, wczesniej jak nie zjadłem mięcha to piłem 20g białka z wodą, ale nawet jak było mięso to zamiast jeść normalne mięso, lub rybke wybierałem moją Ostrowie;) ale już wiem w czym rzecz i zmieniłem ten nawyk

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
tomek: pod kazdym wpisem uzytkownika forum na dole w prawym rogu masz napisz "przyznaj sog'a". jesli uwazasz, ze ktos ci pomogl i zasluzyl to oddajesz na niego glos i pokazujesz, ze doceniles
mozesz tez dac sog'a z byle powodu-bo kogos lubisz, bo tak ci sie chce, bo laska dala zdjecie w stringach, to juz twoja wola

dawidowicz: sam zaczales z tymi rybami

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
a białko polecam vita-fit, jest za 32zł w sklepie sfd a jest dużo lepsze od ostrowii (smakowo przed wszystkim)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
w pół roku uzbieram? to ile tej kreatyny trzeba zjeść, przeciez po 30zł można kupić 200tabletek? czy ta tania jest nic nie warta?

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
mówisz o mega caps olimpa?
wiesz, sama kreta to nie wszystko... lepiej odczekać i kupić porządny zestaw odżywek i taki cykl zrobić 2-3 razy w roku niż częśiej jakieś wybrakowane;)
ale to zależy od funduszy;)
kase i tak narazie trzymaj na coś innego;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
tak na marginesie 20g odzywki to 16g bialka zakladajac srednio wiec na posilek to za malo.
byl taki test prawdziwej zawartosci bialka w bialku i np WPC z ostrowii mialo miec 80% a wyszlo niecale 79 wiec zayebiscie. bylo tez takie producenta na K ktore mialo chyba o 18% mniej niz mialo byc

tania kreatyne tez mozna znalezc, ale cyklu za 3dychy nie zrobisz nie mysl na razie o tym i tyle.

dawidowicz: a ta vita-fit pieni sie tak straszniejak ostrowia? bo mi ani smak, ani wyglad, ani nawet piana nie sa straszne, ale ta ostatnia czasem juz wqrwia

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
zero piany mam... powaga...
i truskawka na wodzie smakuje jak koktajl truskawkowy robiony w lecie na kefirze+lodzie+truskawkach:D inaczej mówiąc oba smaki przekozackie na wodzie, a co dopiero na mleku:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
w Ostrowi najgorszy jest smak i stwierdzam to bez najmniejszych wątpliwości i taka rada na przyszłośc nie wybierajcie smaku czekolady, bo do innych idzie sie przyzwyczaić a czekoladowy smak mnie cofa jak wódka;)

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waże 95 kg 178cm wzrostu i mam problem z ułożeniem diety

Następny temat

Dieta do poprawki

WHEY premium