SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem co robić. HELP

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 623
Sorry za jakość.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 623
Sorry za jakość.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294224
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 623
Ej tylko zauważ że te pierwsze zdjęcia są z czerwca / a te ostatnie z dzisiaj ;/ mówię przez obżarstwo przez te 2 tyg i nie liczenie kcal zniknęła mi ta krata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294224
pozmieniaj to co napisałem''
ok to ćwiczenie nazywa się wznosy z sztangielkami do boku stojąc''
czyli to napisz zamiast tych rozpiętek na koniec barków dopisz
wznosy z sztangielkami do boku stojąc w opadzie tułowia np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 623
A stosować tą metode w ostatnich seriach ? Do upadku mięsniowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294224
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 623
ok ok :) Ej ale o tej kracie to mówiłeś o tych pierwszych zdjęciach nie ? XD Ale mówię że to są zdjęcia z czerwca ;/ Jak pisałem, wtedy byłem zadowolony z tego jak wyglądam no ale coś się stało i załamka teraz ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294224
wróci :) tylko musisz wziąć do roboty
zrób poprawki z dietą i wstaw to powiemy co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 623
Ok, poprawki z dietą- więcej mięsa czyli pełnowartościowego białka i kupić oliwe z oliwek jak mniemam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe zapytanko

Następny temat

Kreatyna czy może coś innego?

forma lato