SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie rosną mięśnie;/

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Witam jestem tu nowy i mam takie pytanko bo naprawde nie wiem juz co robic;/
Mam 24 lata od ponad 3 miesiecy smigam na siłownie (wczesniej cwiczylem w domu) i sprawa wyglada tak, praktycznie od poczatku cwiczen na silowni biore odrzywki na przyrost masy, po zjedzeniu pierwszej paczki 7kg nic nie przytyłem. Nie mam zadnej diety waze aktualnie 60kg mam 155cm, poz jedzeniu pierwszej paczki kupilem druga i doszly inne dopalacze 20 testy i 10 omki. Poszla juz polowa i jest lipa na wadze poszlo tylko 2kg na lapie 1cm i nie wiem co jest bo kumpel z ktorym cwicze jedzie na "sucho" nawet odrzywek nie bierze a lepiej mu idzie niz mi na koksach i odrzywkach, nie wiem co jest tego przyczyna. (nie mam specjalnej diety ale jak na swoja wage i wzrost to jem sporo)
Na samym poczatku troche zle cwiczylismy z kumplem, po 15 roznych cwiczen, teraz zmienilismy trening chodzimy 4 razy w tygodniu po max 8 cwiczen i nadal nic nie idzie, tyle co mi poszlo to na sucho powinno lepiej isc a tu nic, na sile nie jest zle chociaz kumpel jadac na czysto tez ma wiecej sily, a ja niewam takie dni ze zamiast dopkadac ciezaru to zdejmuje bo nie daje rady.
Wiecie moze jak temu zaradzic żeby wiecej doj**ac?

(jesli dodalem temat w zlym dziale to sorki jestem tu nowy i jeszcze sie nie znam)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1433
Ćwiczysz dopiero 3 miesiące i już zabierasz się po odżywki ? Źle robisz. Na początku rośniesz jak na drożdżach, dopiero później kup sobie jakieś odżywki. Zrób sobie normalną dietę i ćwicz. A odżywki odstaw na później :)

"Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Wcześniej cwiczyłem na ławce w domu kilka miesiecy praktycznie takie same cwiczenia co jedziemy na silce (no troche mniej)dlatego jak poszedlem na silke zaczalem brac odrzywki i tez nie idzie a mysle ze to ze biore odrzywki nie przeszkadza mi w przyroscie mieśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
po pierwsze dodaj ankiete po drugie poczytaj artykuły z linku tam dowiesz sie wszystkiego https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html  a po 3 najpierw dieta odpowiedni trening i regeneracja a potem odżywki , i najważniejsze od samych odzywek masy nie nabierzesz bo to nie magiczne środki , mase przybieżesz dieta i treningiem a odżywki to tlyko jako uzupełnienie diety jeżeli miałbys niedobory w diecie ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
A dalej walisz omke i testa czy to już skończyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaki
Witam jestem tu nowy i mam takie pytanko bo naprawde nie wiem juz co robic;/
Mam 24 lata od ponad 3 miesiecy smigam na siłownie (wczesniej cwiczylem w domu) i sprawa wyglada tak, praktycznie od poczatku cwiczen na silowni biore odrzywki na przyrost masy, po zjedzeniu pierwszej paczki 7kg nic nie przytyłem. Nie mam zadnej diety ...



Dalej już nie czytałem.
Będzie dieta - będą rosły mięśnie. Prosta sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Omki i testy jeszcze polowa została, ok bedzie trzeba jakas dietke, tylko dziwi mnie to ze kumpel jedzie na sucho i bez zadnej diety i mu lepiej idzie bo mi praktycznie wcale nie poszlo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
haha :D the end racja :D . Bez diety nic nie ruszy . Z dietą dobrą więcej zrobisz niz z masą odrzywek co zjadłeś ... Zamiast na syf wydawać wydaj na dietę jak nie potrafisz ułożyć albo ci sie niechce skorzystaj z potreningu.pl . Kumplowi moze lepiej idzie bo genetyke ma lepsza . Ale w końcu przestanie rosnąć na początku prawie każdy bez diety ruszy .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
Nie zapomnij o odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaki
Omki i testy jeszcze polowa została, ok bedzie trzeba jakas dietke, tylko dziwi mnie to ze kumpel jedzie na sucho i bez zadnej diety i mu lepiej idzie bo mi praktycznie wcale nie poszlo...

Bo może ma genetykę, duże wpieprza etc.
Ważniejsze dla Ciebie powinno być to, że ty nie rośniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ogarnij diete problem zniknie , musi byc material , prosta sprawa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 10 5 do oceny

Następny temat

Dieta :)

WHEY premium