SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie bierzcie Koksow!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Uriel tylko skad wziasc te twoje cuda-niewidy co z omki zrobia gear bogow ?
Bo raczej u dila nie ma czegos takiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Uriel juz nie jest za gear'ami. Po niedawnej rozmowie z (jakims) specjalista zszedl z dawek 500mg deki na 50

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
pytanie do Uriel

"bo oni nawet nie wiedzą co to jest dieta izokaloryczna na przykład lub metoda Dog Crapp!!!"


mowiac w skrocie uwazasz ze osoba ktora nie znnnnnnnna tych 2 rzeczy nie moze brac koksu ??
uwazasz ze nie znajac tych 2 rzeczy przy dobrej diecie treningu itd itp koks bedzie dzialal innaczej gorzej ??????????????

a moze masz na mysli to ze musisz wiedziec dokladnie wszystko co robisz czyli np lecac samolotem musisz znac budowe techniczna silnika samolotowego bo innaczej bedziesz bal sie o swoje zyciei nie wsiadziesz ???????????


Porazila mnie tez 2 rzecz mmm ktos napisal ze osoby ktore maja w lapce 33 i chca miec 36 dzieki steryda to jakas pomylka a osoby ktore maja 40 (i do chadza do granic swojch naturalnych mozliwosci sa tak jak by lepsi od tych co maja 33 ????????
co ogolnie jest dla mnie maxxxymalnym d****stwem bo 1 cwiczy po to by miec 40+ w lapce a jeszcze inny zaczyna np od 33 i chce miec maxxxxx 38 !!!!! mowiac w skrocie rozni ludzie i rozne zapotrzebowaniaq i gusty !!! nie kazdy chce miec ponad 40 !!!!!!!! rak smao jak nie kazdy lubi latac samolotem lub skakac na bangi !!!!!!!!!!!!!!

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
38 to smiech na sali, bez kitu.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
serjo tak uwazasz ??
no wiesz nie kazdy chce zostac kulturysta
zreszta to jest tak jak mowilem kazdy ma inne wyobrazenie o sobie i kazdy lubui cos innego tak jak np dziewczyny ktore trenuja kulturystyka dla jednych sa mazeniem a ja takiej nawet nie zerznol bym w dupe !!!!!!!

rozumiesz ??

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
40cm w bicepsie............hmmmm kiedys dla mnie szczyt marzen...........a teraz? co to jest???...........chce miec 50cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
a na co 50 ?? nie lepiej odrazu miec 65 ?? heeeeeeee hehhehehe

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
artlite widze ze juz jestes wielki kozak
wiesz jest 38 miesa i 38 wody i tluszczu.
pewnie nie masz o tym pojecia ,ale zobacz sobie wymiary niektorych zawodnikow startujacych w juniorach i juniorach mlodszych.
naprawde zdziwisz sie ze do estetycznej sylwetki nie potrzeba wielu cm

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Ti, nie przesadzasz troche? Mam swoje poczucie estetyki i to ze ty masz inne to nie powod zeby we mnie nap*****lac jak w beben i z kozakami wyskakiwac.

Znam pojecie woda, tluszcz /etc mimo, ze jak mowisz "e-lite to moze takim jak ja doradzac". Masz do mnie problem to nie zalatwiaj go publicznie.
Zalezy od budowy. Przy szczuplym nadgarstku i 38 wyglada slabo i przy tym zostane. Przepraszam.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myślicie na ten temat ?

Następny temat

Deca najzdrowszym sterydem...??

WHEY premium