SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nic interesujacego

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy ja tak bede wygladal ?

uszkins
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
hehe zdjecie od dolu hehe fajny zoomik

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W moim prehistoryku nie ma zooma, i musze ustawiać na wysokości pasa aparat żeby mnie dobrze objęło (przez co gorzej wyszły barki i kaptury, które i tak zresztą mam kiepskie). No i co, mieliscie mnie zmotywować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Dla motywacji ->
Acid ! Jak ty wygladasz ? Jak jakis cieci z bramy co nigdy "irona" nie 3mal w rekach Wygladasz jak BABA ! Kumasz ? Jestes BABA ! Wsyd ! Jeszcze tutaj swoje foty dajesz ! buehehehehehehehhe e no nie zartuj ! Z czym do kogo Wez sie lepiej chlopie zabierz za te sztuki walki,bo w tym sporcie napewno nic nie osiagniesz... wstyd,wstyd,wstyd....

A tak od siebie to ->
Moim zdaniem jest dobrze Widac,ze sporo juz ciwczysz ,ale to jeszcze nie jest Twoj max ,wiec uciekaj na silke
3maj sie BYq


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
wstydziemy sie... .. no dobra jezeli mam byc szczery to wygladasz jakbys nie widzal sztangi na oczy... wez sie za trening lepiej, a nie robisz wałki tu i tam acidzie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5141
No to ja motywuje cie jako 1-wszy chodziaz musze sie zgodzic z kolegami wypowiadajacymi sie przede mna ze nie jest zle ,a to ze musisz nabra troszku masy to sam wiesz najlepiej i pewnie sie ku temu nastawuasz od stycznia Jak to mowia : "Jest dobrze a moze byc tylko lepiej "

.....Zycie Jest Walka....

"Życie jest Walką.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzięki za posty, są motywujące hehehe ale do dalszego picia

Ktoś pytał o zdjęcie pleców..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ty to jaka kamerka robiles ,bo z tej mojej to troche glopsze wychdza Ale ja chyba nie umiem ustawic


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
nie chodzilo mi o zooma, tylko zdjecia lekko od dolu zawsze powiekszaja hehe

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz zrobić dobre oświetlenie, najlepiej dużo dziennego światła z boku + lampka za kamerką. Oświetlenie jest bardzo ważne i w sumie decyduje o jakości zdjęcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje fotki - oceńcie

Następny temat

Oceńcie mnie

WHEY premium