SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nic specjalnego do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3938


Witam!
No więc ogolonie można powiedzieć ze cwicze od jakieś 1,5 roku. Ale jednak z perspektywy czasu uważam iż ten czas był stracony . Chodzi głównie o to iż był to strasznie nieregularny trening (o ile to moznabyło by nazwać treningiem :P), potem w sumie była pół roczna przerwa, w zeszłe wakacje troche cwiczyłem u babci, ale za bardzo nie miałem dobrego sprzetu. No i w sumie od zeszyłch wakacji to ogolnie rzecz biorąc sie opi**dalałem . TRoche zamotane ale powiem w skrucie, cwiczenia mi przez te 1,5 roku praktycznie nic nie dały, moze troche siły, bo nawet diety nie miałem zeby mase łapać. No i taki prawdziwy trening zaczał sie pod koniec lutego gdy sie wziąłem do roboty. Nie mam jakis powalajacych osiagów (łapka 34, wyciskanie 75) ale ogolnie w tym poscie chodzi mi o to żebyście ocenili foty jak na ten staż (cwicze od konca lutego na poważnie), i w porownaniu do przeszłosci (łapka 26 , wyciskanie 39 kg ) . Poniżej foty i jak wspomniałem cwicze od konca lutego... Aha, nie jadłem zadnych suplementów do tego czasu (teraz chce zaczac cykl kreatyny - wiem ze głupi jestem :P, mógłbym poczekać dłużej ale co tam...), i jestem na półmetku aerobicznej 6 weidera. Mam praktycznie już 18 lat i wzrost 175.

Poniżej zdjecie przed pojsciem do 1 liceum (wakacje) czyli około 2 lata temu

Kiss my ass motherf***er

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
Glupi Edi se napisal gupi Bruch zeby uwierzyl ze to on jest na tym foto i w oddali wieza ktora byla na 18stce!! A TY <niedowiarek>

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2062
cwiczysz wogole czy tylok przychodzisz posiedziec na silowni ??

"Nienawiść do policji tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany...HWDP"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3938


Fotka sprzed miesiąca

Kiss my ass motherf***er

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3938


Tez około miesiac temu

Kiss my ass motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
no widac ze zupelnie inaczej wygladasz, ale ten czas co napisales to z***ales jak chuy

SOG

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3938


A to sprzed tygodnia. Ludzie mówiłem ze ta na samej górze fota to jest dla porównania , nie aktualna =='. Chodzi o to zebyscie ocenili postepy, czy zmierzam w dobrym kierunku itp ... A i sorry za jakość zdjęć, wiadomo jak wychodzą te z komórki...

Kiss my ass motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest roznica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3938
DZieki za soga . No przecierz napisałem ze to był czas stracony (wogule to chce o nim zapomnieć :P) . Teraz sie wziałem do roboty. Tzn moja motywacja nie jest być w wielkim w ryj, tylko po prostu dobrze wyglądać, tak mi sie marzy dojsc do 36 w łapce i mysle ze wtedy juz bym nie jechał już tak na masę. Najgorzej u mnie jest z klata i kapturami, na nie najbardziej narzekam. Co mógłbym zrobić? A i jeszcze mam problem z bikiem. Ogolnie to bik mam troche nieproporcjonalny do trika. Może to być wina ze przez dłuzszy czas cwiczyłem na modlitewniku? Teraz robie wzniosy przedramion na stojąco zamiast tego bo kumpel powiedział ze modlitewnik idzie na długosć bika a nie na wysokosć.

Kiss my ass motherf***er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 241 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047

http://www.sfd.pl/temat198140/  .Jeżeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu-->>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
Guuuuuuupiii EDI kiki

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 fotek z dziś :)

Następny temat

jedzonko...mniam :)

WHEY premium