SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NextOne- zrzucamy fat push pull leg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
nikt ci nie każe się na nie wypierać, trzeba je po prostu delikatnie modyfikować pod siebie. Jest jakiś obiadek - ziemniaczki, schabowy w panierce i tłusty sos. Prosisz mamusię żeby ci schaboszczaka bez panierki udusiła albo ugotowała z ziemniaczkami, z sosiku rezygnujesz(jeśli jakieś świństwo jest tak jak pisałem, jeśli jakiś w porządku to luz) polewasz se jogurtem naturalnym, dodajesz ogóraska i zajadasz. Wiele to nie zmodyfikowałeś, mamusi roboty nie narobiłeś a zrobiłeś dużo zdrowiej.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jeśli poza obiadem by trzymał dobrze dietę to nie widzę sensu wypierać się domowych obiadów. Sam tak robię, nie jestem pierwszy ani ostatni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Killing ale ja dokładnie tak robię;) tylko nie bardzo mam jak zmodyfikować łazanki;) dieta będzie dobra jutro idę na zakupy wiecie jak to jest pod koniec miesiąca, kasy lekko brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
NextOne
Killing ale ja dokładnie tak robię;) tylko nie bardzo mam jak zmodyfikować łazanki;) dieta będzie dobra jutro idę na zakupy wiecie jak to jest pod koniec miesiąca, kasy lekko brak


Jest dopiero 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Rodzice biorą wypłatę 10 więc dla mnie właśnie ten okres to susza ekonomiczna;) A i zapomniałem że jest już ten cholerny wrzesień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
[img][/img]

Hymm doyebalem dziś do pieca konkretnie, muszę ogarnąć dietę za czasów szkolnych, ale chyba nie jest żle tyle ze dużo tego... na pewno nie jest to moje 0 kaloryczne<lol>
Dobra i wszystko wiadomo zero mi wskoczyło przy oliwie i wyszło ze zjadłem 100g, a w rzeczywistości 10 wiec jest gut

Zmieniony przez - NextOne w dniu 2012-09-05 20:49:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
100 gram oliwy do 1 posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
To był tylko epic fail, jedno bonusowe niepotrzebne zero wskoczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
[img][/img]F

Fatu wyszło na pewno więcej ale nie wszystko wliczone. Trening ok ciężary małe skupionym na technice i czuciu miesnia pompa tez dobra zobaczymy po 1 tygnodiu spitla co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Mam szybkie pytanie. Czy na spilcie da się zbudować siłę? Bo wfista dzis sie strasznie do mnie doyebal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 6-Dniowy?

Następny temat

Pomożecie ułożyć plan?

WHEY premium