SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne Antyestrogeny przy mecie-warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Witam,jestem na forum juz ponad drugi rok i zawsze przed rozpoczeciem cyklu pytam o przydatne info. Mam za soba 2 cykle na enanie w dawce 250mg e5d plus wino do tego. Zrobilem tez 2 razy cykl na PH(glupi bylem) epi z eq plexem i pro halo z pro stano. Tym razem planuje 5-6tyg cykl na mecie(w maju dluzsza bombka na tesciu) a nigdy jeszcze jej nie bralem. Info o mecie nie pytam bo czytalem juz duzo i wiem czego moge sie spodziewac. I tutaj jest moje pytanie, jakie znacie efektywne naturalne estrogeny? Czytalem o nich troche ale jest ich zbyt wiele a malo kontretnych przykladów. Chce brac 30mg mety dziennie co moge zrobic zeby zminimalizowac prawdopodobienstwo gina? Dodam ze po ostatnich cyklach,prawdopowodbnie po PH zrobily mi sie guzy pod sutkami,najpierw prawy a pozniej lewy. Minelo juz sporo czasu a jak dotkne nadal bola. Chce brac nolve 10mg dziennie i jakies naturalne preparaty,tylko niewiem ktore sa oplacalne. Mam na mysli np resveratrol,mace,indol-3-karbinol,chryzyne itd. Jak znacie jakies gotowe suple to prosze o pomoc. Nie chce zeby sie powiekszylo a chce sprobowac mety bo wiem ze to b.dobry srodek jak uzyje sie go z glowa. Z góry dzieki,beda sogi. PZDR

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Ale atd moze mocno nam zbic estro a wiec libido,zj**ac nastroj codzienny tzn samopoczucie itd...przy nolvie tego nie zanotowalem...mam tendencje do lipo/gino a wiec u mnie zawsze leciala nolva 10-20mg ed na cyklach dluuugich...nigdy przy odstawieniu nie mialem problemu z estro...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Zamiast nolvy lepiej dać ATD

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
1. WIEK:21
2. WAGA: Obecnie 85 z mala iloscia tluszczu
3. WZROST:181
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:nie za bardzo umiem zmierzyc
-udo: j.w
-talia:j.w
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 2 lata
6. DIETA:
-białko: 220-250g
-węglowodany:350-450
-tłuszcz: 70-100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka bylo,glownie z dlugim Tesciem i winem, 2 razy glupie PH
8. TRENING: Kazda partia raz w tygodniu
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:tesc enan,na koniec prop,jakies 5 miesiecy temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudniecia
13. STAN ZDROWIA:ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:raczej lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):-
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: bylo 160,obecnie jakies 140
-martwy ciąg: nie robie rekordow
-przysiad:jak wyzej

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
ATD jest czesto walowany i do najtanszych tez nie nalezy ale warto wziac pod uwage.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
rzeczywiście majątek dobre atd dragona kosztuje 100 parę złotych za 100 tab gdzie przy twoim cyklu na mecie powinno wystarczyć 1 tab e2d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Nawet e3d. Starczy na kilka cykli.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Przy takiej dawce daruj sobie jakiekolwiek anty-estro,czy IA a już na pewno nie od początku,nie można zapominać też o tym że bez estrogenu nie będzie przyrostow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
ATD nie chcialem wlasnie z tego wzgledu ze to lightowy cykl i moze naturalne preparaty by pomogly, ale w sumie macie racje. Luki77 chyba walne ta nolve bo ona estro nie obniza tylko blokuje wiec przyrosty powinny byc normalne. A probowaliscie moze w czasie cyklu nalewke z Propolisu? Zawiera wlasnie duzo chryzyny i jeszcze tam jakies AE. Pare osob chwalilo na forum i mowili ze dziala. Niewiem nadal co mam robic ale pewnie skonczy sie tak ze bede bral 10mg nolvy,300mg B6,3mg Melatoniny<w tej dawce troche chroni> i moze zrobie ta nalewke z propolisu. Jeszcze jedno,jest w ogole mozliwosc ze kogos lapie gino na tesciu a na mecie juz nie? Wiem ze czesciej jest na odwrot ale po prostu jestem ciekawy waszego zdania. Moze oprocz mnie przyda sie kilka wskazówek z tego tematu.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Nolva to najgorsze z możliwych rozwiązań ale rób co chcesz...a co do ziolek to wiadomo że ich skuteczność jest praktycznie zerowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Dlaczego sadzisz ze Nolva to zle rozwiazanie>? Mysle ze dawka 10mg zadziala profilaktycznie a wielce sily dzialania mety nie obnizy. Ziolka napewno nie dzialaja w mocny sposob jak syntetyki ale napewno dobrze dobrane moga pomóc.Oczywiscie jako dodatek a nie podstawa.

Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2013-01-12 12:24:14

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Temu bo nolva zamknie dla estrogenów dostep do receptorów,a poziom estro bedzie się kumulowal i zaleje organizm po odstawieniu nolvy,a co do samego gino to pamiętam jak kiedyś na początku zabawy z saa zaatakowało mnie przy 750mg testa week potem zmniejszylem dawkę gino zeszlo i już nigdy więcej nie miałem z nim problemów nawet przu 3g testa week
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupełnienie profili.WAŻNE !!!

Następny temat

MALAY TIGER prop+npp+meta

WHEY premium