SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalna kulturystyka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Jeśli b 50 buduje mase z 7,5 kg ciężarkiem to .. to jest ewenementem napewno nie bez koksu. jeśli chodzi otrening na mase i siłę to je rozróżniam. A w wypadku praktyki która czyni mistrza, to jest dokładnie, że tworza ja ludzie którym wydaje się że ich osiagnięcia i postęp który osiągneli jest jedyna słuszną droga, Przykładem są wszelkie "treningi mistrzów" publikowane na łamach prasy tematycznej, kopiowanych bezmyślnie przez ich czytelników. Te doświadczenie o którym piszesz to co to jest : kilogramy zbudowane na koksie.zdaj sobie sprawe z tego, że jeśli zamknęliby apteki wskutek np przedłużonego strajku faramceutów, połowa mięsni na siłowni stopniałaby tuż po wyczerpaniu zapasów. Mało tego spróbuj zastosowac swoje doświadfczenie odstawiajac koks - zobaczymy czy działa. Jeśli i wtym wypadku mi powiesz , że tak, to myślę że zabrnęliśmy w ślepy zaułek w którym każdy widzi to co chce i nie chce zobaczyć wiecej. Przykro mi ze nomeklatura której używam kłuje Cię w oczy, ale to podstawowe parametry które definija ten sport. Używając ich mozemy wymienic poglady, i odnieść się do konkretnego zagadnienia - ma właśnie takie nazwy one noszą. Myślę że rozmawiam z ludzmi którzy znają się na rzeczy, dlatego nie rozumiem tego zarzutu. I ostatni tenat : dorzucę cos anglojęzycznego - jedynym ze znanych mi systemów na siłę z cięzarami poniżej 75%, to "Hatfield"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Pysio żaden natural nie osiągnie wyników kogos ktokoksuje - to.. naturalne i logiczne. A co do Twojej definicji treningu na masę z małymi di dużymi cieżarami, to jest ona troche okrojona. Małe ciężary mogą dotrzec wyłącznie do włókien oksydacyjnych(czerwonych), które odpowiadaja za wytrzymałość i stanowia znikomy składnik z całego napompowanego mięśnia. Ale używanie mnjiejszych ciężarów we właściwym momencie - jest bardzo dobre ze wzgledu na regenerację, obniża próg intensywności i przyspiesza procesy regeneracyjne. W natural mniejsze ciężary używa się w okresach "rozładunku" o obnizonej intensywjnosci. W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
W teorii nie zrozumiesz jaki człowiek jest na koksie, a jeśli się odstawi to mięśnie przestają być pełniejsze ale i tak widać ogromną różnice.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
chlopie - ja nie bylem zaskoczony metoda 20repperow w przysiadzie, ani rest-pause, ani tym magicznym 75% (tabela prilepina zawiera roznorakie kombinacje powtorzen i serii - slyszales o tym?).

ja bylem zaskoczony twoim zalozeniem co do 75% ciezaru na 20przysiadach i dalem przyklad dlaczego. wszystko sprowadza sie do wydajnosci organizmu i 75% na polprzysiadzie tego lolka z filmiku troche go przytyralo, a 75% w pelnym siadzie (bo takie sa zalozenia) dla powazniejszych ciezarow nie jest wcale takie oczywiste.

innymi slowy - mniej czytac, wiecej zrec i trenowac. ta metoda zawsze przynosi rezultaty, choc pewnie jakis profsorek zrobil juz badania, gdzie udowodnil, ze od czytania poprawiaja sie wyniki na treningu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Nie mam potrzeby rozumineia jaki jest człoweik na koksie i nie polemizuję w tym temacie bo go nie znam. Ale jeśli przechodzimy dość często bardzo płynnie bez właściwej uwagi do treningu bez koksu to się włączam, w zasadzie tylko po to żeby powiedzieć - że brak koksu w zestwaie treningowym wymaga wiekszego zaangażowania i bardziej wnikliwego poznania swojego organizmu. To tyle bez żadnej bufonady, czy też pieśni pochwalnych alla natuaral a z czystej potrzeby bycia obiektywnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wklej swoje foty,to pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
brak koksu w zestawie treningowym wymaga większego zaangażowania i bardziej wnikliwego poznania swojego organizmu

Co ?

Dobra już nie teoretyzujmy tylko trenujmy.

A teraz idę na trening.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Jeśli nie przekonuje Cie moja argumentacja to i nie przekona Cie moje foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bedę przynajmniej wiedział czy jesteś wiarygodnym dyskutantem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Powtórzę się : moja wiarygodność możesz ocenic weryfikując treść moich wypowiedzi.
Co do foto bedziesz miał okazje je pooglądać w najbliższym czasie na Stronach www które są w przygotowaniu a dotyczą natural. Poinforemuje Cie kiedy będą gotowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIMABOLAN tabletki

Następny temat

Slowacja (Decka bez recepty!!!)

WHEY premium