SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Narcyzm kulturystów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
To mając 168cm gdy uważam że jestem "zbyt niski" to jestem bigorektykiem?? jak ktoś przy kim małysz wygląda jak pudzian uważa że jest za chudy to bigoreksja?? Bigoreksja to tak jak np. Anoreksja chodzi o nierzeczywiste postrzeganie i tak 30kg anorektyczka uważa że jest za gruba tak 120kg "koks" uważa że jest chudy, mały itp. Co do narcyzmu to patrzenie w lustro nie jest jego oznaką...jeśli ktos pozuje pod lustrem jaki jest wspaniały, śliczny, jakie toma ciało atlety to jest narcyzm, jeśli ktoś pozuje przed lustrem obiektywnie sie oceniając, sprawdzając czy biceps urósł, czy lepiej wygląda od siłownii to jest nie cierpliwość...

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Bez kitu,teraz też to tak zaczołem postrzegać.Jakby się zastanowić to zawsze się przypinam żeby zobaczyć czy coś jest lepiej a nie żeby się podniecać "jaka to łapa wielka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522688
prawda jest taka, że jak ktoś zaczyna na poważnie myśleć o siłce i przyrostach, to nie ma czegoś takiego jak postanowienie, np: dojde do 45 w łapie i kończe z masą, a tu lipa, bo jak ktoś dojdzie do tych "wymarzonych" 45 cm, to chce więcej i więcej, no chyba, że już wygląda jak pudzian i organizm wymaga, ze jak chce powiększyc jedna partie o 2 cm, to musi zwiekszyc wszystkie

taka jest rzeczywistosc

kto zaprzeczy - ten kłamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
Moim zdaniem każdy kulturysta ma "delikatną" odmianę bigoreksji.

Idąc miastem patrzymy na swoje odbicie w szybach sklepów, czy aby widać po nas, że coś ćwiczymy, tak samo przechodząc koło samochodów itd.

Ja już się z tym pogodziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
Asnf niekoniecznie...znam mnóstwo osób które osiągneły sylwetki jakie chciały i to nie koniecznie "kulturystyczne" a teraz ćwiczą tylko żeby zachować efekty... Są też osoby ktore stosują metode małych celów które jak osiągną wyznaczają nastepne np.dojscie do 35 w bicu potem do 40 potem do 45, co nie znaczy że nieskonczenie bedą przesówać tą granice bo dajmy na to dojdą do 45 stwierdzą że jest oki to teraz inny cel np. Krata na brzuchu...to nie jest tak że jak ktoś idzie na siłke wpada w trans i mając 60cm w bicu chce wiecej i więcej to zależy od typa jaką sylwetke chce osiągnąć....polskikoks myślisz że jak ktoś nie ćwiczy to nie patrzy w lustro czy szyby jak wygląda jak sie prezentuje?? To żadna bigoreksja po prostu człowiek chce dobrze wyglądac, dobrze prezentować sie na tle grupy i nie ma znaczenia czy patrzy na swoją muskulature, ubranie czy fryzure.....to zabawne jak wielu ludzi myli obiektywne ocenianie swojego wyglądu, atrakcyjności do tak poważnej choroby jaką jest bigoreksja...gdyby to co oceniacie za bigoreksje było prawdą to ponad 90% społeczeństwa byłoby bigorektykami włączając 13 latka patrzącego w lustro na 20cm bica chcącego wyglądać jak model by poderwac koleżanke z klasy przez 40latka patrzącego jak wylewa mu sie z za pasa brzuch piwny chcącego troche schudnąć i wyglądać młodziej do 27 letniej panny patrzącej jak wygląda myslącej ze mogła by mieć bardziej płaski tyłek i wieksze cycki no bo przecież ci wszyscy ludzie patrzą na swoje sylwetki w lustrach czy szybach i chcieliby wyglądać lepiej....to tak jakby powiedzieć o 100kg babsztylu który zaczoł sie odchudzać, chcąc zrzucić pare kilo że to anorektyczka a koleś który poszedł rozpracować flaszke z kumplami chcąc sie nawalic to alkocholik... Sory ale robicie z igły widły

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522688
emes7 - co tak na poważnie wszystko bierzesz ???

trzeba sie wyluzować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
emes7 nei rozumiesz pewnych spraw a apropo celu 60 ze nikt se go nei daje bo chciec a zrobić 60 w łapie to nie jest tak łatwo i koles któremu wystarczy miec 45 w łapie i robi nagle brzuch wruci do tej łapy po brzuchu bo bedzie chciał mieć 50 i tyle

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
Asnf jestem wyluzowany, po prostu mam własne zdanie którym postanowiłem sie z szanownymi kolegami podzielić.... Czemon nie podzielam twojej opinii..to zależy od człowieka....weź pod uwage że niektórzy nawet nie chcą uzyskać tych 40cm a chcą wyglądać po prortu szczupło zeby nie powiedzieć chudo... Nie oceniaj innych według siebie

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
napinka musi być i chooy

przeciez po to sie wylewa poty na siłowni. a jakie miłe uczucie jak ktos zauwaza postepy.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
dokłądnie a ci co gadają ze im 35 starcza i 45 by nei chcieli mieć to kłamią

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPONSOR

Następny temat

siłka by mentO mOri

WHEY premium