SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłka by mentO mOri

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
Witam:) chciałbym wam przedstawić moją domową siłkę
nie jest ona najlepsza ale nie to się liczy
jeszcze mam zamówione 50kg obciążeń oraz w planach zrobienie poręczy i ławkę z kątem ujemnym
PROSZĘ SIĘ NIE WPISYWAĆ PUKI NIE SKOŃCZĘ!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Fajna silka, dla mnie chyba bylo by nie wygodnie ćwiczyć na tym wyciągu zablisko stojaki do ławki/przysiadu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


rowerek i prasa do nóg(niedługo będzie zrobiona osobna ławeczka do niej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


stolik którego niedługo nie będzie bo brak miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


piecyk i przenośne lustro będzie trochę kasy to kupie większe lustra i powieszę na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


stojak na obciążenia. jak wspomniałem niedługo będzie jeszcze dodatkowo 50kg wisiało:) pomalowany będzie przy okazji jak coś jeszcze zrobię:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


ławeczka i stojaki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


wyciąg:) obciążenia będą pomalowane na czerwono jak będzie chwila czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


drążki i linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


chciałem ująć jak najwięcej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
można komentować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Narcyzm kulturystów

Następny temat

Moja skromna siłka

WHEY premium