SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napoje zero - redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Witam. Czy ma ktoś jakiś artykuł na temat napoi GAZOWANYCH? Chodzi mi o negatywne wpływ w diecie. Jest dużo artykułów ale chodzi o napoje takie jak PEPSI,COLA itp. i wszyscy piszą w nich że duża zawartość cukru dużo kcal. Jak wygląda to przy napojach gazowanych ale LIGHT? Takie napoje mają poniżej 2kcal w 100ml.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
tak wygląda, że zawierają aspartam

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
i spożywane w dużych ilościach powodują sracz** .. ale to chyba nie jakiś mega minus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Ja to na redukcji nap*****lam prawie codziennie puszkę coli0.

Przynajmniej tyle od życia chce w tych trudnych chwilach
1

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 413 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
Napoje gazowane w żadnym stopniu nie wpływają na dietę, możesz je pić, szczególnie polecam cole zero, jest smaczna a teraz gdy piję ją już kilka miesięcy nawet smaczniejsza od zwykłej. Ale ja pijam 2 litry dziennie gdyż woda mi nie podchodzi a wiadomo że na redukcji należy pić 3 litry płynów.

Co do aspartamu to warto nim zastąpić cukier, daje się go bardzo mało a słodkość jest akceptowalna. Aspartam jest znacznie zdrowszy od chwalonej stewii z jej maltodekstryną.

Zmieniony przez - TheArt w dniu 2013-04-04 19:00:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
TheArt
a wiadomo że na redukcji należy pić 3 litry płynów.



ja tego nie wiedziałem
za to czytałem gdzis aby była zależność między liczba spożywanych kalorii a wodą i tak jak ktoś je 4000kcal ma pić 4l wody, płynów.

co do aspatamu różne są zdania w każdym razie przypisuje mu się wiele szkodliwych działań łącznie z wywoływaniem raka nerek itp tani słodzik dlatego jest w wielu produktach w tym sprzedawanych białkach serwatkowych itp niektórzy są tak zmyślnie że nie podają nazwy "aspartam" lecz nic nie mówiący symbol E951, polecam filmiki na youtube Aspartam(podtytuł wstrząsający film o szkodliwości aspartamu.. ), czy "Aspartam E951 - rakotwórcza słodycz". W wielu produktach spożywczych jest aspartam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Sranie po ścianie. Szkodliwy to jest melanż 3 dniowy na fecie i vódzie a nie słodzik.

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 413 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
Swego czasu producenci zastanawiali się nad zamianą aspartamu na stewię ale zrezygnowano z tego gdyż stewia aby mogła być słodzikiem potrzebuje substancji maltodekstryny która zawiera 99,9% cukrów prostych. Oznacza to że jest niewyczuwalnie mniej kaloryczna niż cukier. Aspartam jest o wiele słodszy i nie wymaga substancji pomocniczych więc można go używać w znacznie mniejszych ilościach i stąd jego udział w produktach light.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
TheArt
... i stąd jego udział w produktach light.

żeby tylko w produktach ligt :), aspartam jest niemal wszędzie, dlatego warto uważnie czytać etykiety, proszę wpisać w google "PRODUKTY ZAWIERAJĄCE ASPARTAM". Czynnik determinujący producentów - cena, banalnie proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 413 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
Z tym że nawet jedząc wszystko co go posiada nie będzie to szkodliwe, jest to substancja mocno skoncentrowana, czytam etykiety w poszukiwaniu aspartamu gdyż unikam cukru.

Zmieniony przez - TheArt w dniu 2013-04-04 20:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
TheArt
Co do aspartamu to warto nim zastąpić cukier, daje się go bardzo mało a słodkość jest akceptowalna. Aspartam jest znacznie zdrowszy od chwalonej stewii z jej maltodekstryną.

Zmieniony przez - TheArt w dniu 2013-04-04 19:00:00

ziomek weź się serio pacnij w głowę i jak na serio masz tak namieszane w bani to się chociaż nie dziel tym z innymi. Poszukaj sobie dobrego onkologa w okolicy, tak na zaś.

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Kaloryfer"do Wakacji :)

Następny temat

Bieganie, dieta i pompki

WHEY premium