SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napoje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
Witam

Wyczytalem żeby pic tylko wode i zielona herbate.
Jak teraz juz wiem mam taki problem ze pije duzo coli , i innego sfinstwa . Zamiast zwyklej wody wole pic gazawana albo smakowa.Czy to naprawde mocno przeszkadza? I czy picie kupnych sokow jest zdrowe i pożyteczne? Jak tak to mozecie podac jakiesfirmy/przyklady , ktore ewentualnie nie beda szkodzic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
najleopsza mineralka napoje typu cola,fanta itp. zawieraja spore ilosci cukru badz tez slodzika co wplywa niekorzystnie na nasze zdrowie co do sokow to dobrej jakosci ciezko dostac tutaj jest stosunek ceny/jakosci ale czasem moze sie napic jakiegos jestes tylko czlowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
unikaj wód smakowych, kupowanych soków i wszelkich wynalazków typu cola, pepsi.to są syfy i tylko zdrowie Ci niszczą. soki sam możesz sobie robić ze świeżych owoców i warzyw, a woda mineralna i zielona herbata są bardzo zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
A jeszcze tak dodatkowo rzeczy typu powerade'y i tige'y bo tez duzo tego pije... Ale teraz juz sie postaram skocnzcy nawe dobrze mi to wyjdzie na kasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13819
Co do soków to najlepiej zakup sokowirówkę. Ja robię sobie z jabłek i marchwi w smaku pycha a jakie zdrowe ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
powerade i tiger- pelno cukru i tyle. Soki tak samo. Jak juz to cola light, pepsi tak samo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko roślinne

Następny temat

Dietka na masę do oceny

WHEY premium