SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napoje do szkoły, na trening itd.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Tak jka w temacie. Dostałem na gwiazdke Szeijkera (nie wiem jak sie pisze) i pomyślałem ze nie warto brac do szkoły zwykłej wody ale zrobic sobie jakis napój, chociażby zieloną herbatę. Na trening tez warto zrobic coś. Nieraz widuje typkow u nas na siłce co przynosza kolorowe napoje.

Z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
moj ulubiony izotonik to isostar cytrynowy, jak chcesz to kup sobie puszke i rozrabiaj z wodą. ja kupuje w makro, tam chyba najtaniej dostanies

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15881
na trening to najlepsza jest tylko woda :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
i napoje izotoniczne na trening np tiger bulit czy cos w tym stylu ;]

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
ale nie bede tigera czy redbulo kupował 4 razy w tygodniu bo szkoda mi kasy. Chodzi mi o zwykłe napoje np. które zawierają dużo białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
tiger i bulit to shit!

Wiesz co to jest izotonik?
Polecam IONTO z VITALMAXA dobry i ekonomiczny, chodź nie jest on koniecznością!

W szkole to raczej zwykła mineralna, niegazowana (4l dziennie wystarczy) do tego zielona herbata i to wszystko


Napoje nie zawierają białka!
poczytaj trochę, poczytaj... bo widzę że z wiedzą kiepsko, a i od białka się nie rośnie!

Zmieniony przez - King89 w dniu 2007-12-24 19:25:07

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma jak to energetyczne napoje brac na trening . na trening to woda , izitonik . a energetyk jak jestes zaspany i musisz sie rozbudzic to pijesz PRZED treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
psonic, szczerze to red bull czy tiger nic nie dają, szkoda kasy, pełno tam cukru i chemii.

Jak już chcesz kopa przed treningiem to No booster, a jeżeli coś naturalnego to Kawa rozpuszczalna z 3 łyżeczek i będzie speed

Do tego jakieś AAKG i masz fajną pompę na treningu i komfort!
Napój izotoniczny jako uzupełnienie, jeżeli będzie woda to jak najbardziej

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
jak chcesz jakies napoje brac na siłke to kup sobie duża puche Gatorade i sobie rozrabiaj, tak jak kolega napisal niema hcyba tkaich napojów co zawierają białko

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jak koniecznie chcesz coś pić innego niż woda podczas treningów możesz kupić Ionto drink o którym już King pisał.

Możesz go zakupić w dobrej cenie na www.atleta.pl

Sam niedawno kupiłem i w smaku okej, mam grapefruita rózowego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Tp był przykład z tym białkiem. Chodzi mi o to że jeżeli są sposoby na jakies napoje które można zrobic i dadzą więcej niż zwykła woda to prosiłbym o takie. Może wogóle takie nie istanieją. Moze jest tylko woda, napoj energetyczny. Ja nie chce nic kupować! Tak samo z dietą. Nie chce sie szprycować tylko chce jeść rzeczy które moge zastąpić odżwykami. To był przykład, żeby mi nikt tu o jedzeniu nie zaczął pisać. A jezeli miałbym brac sobie zieloną cherbatę to na 700ml wody ile torebek liptona dać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"chce jeść rzeczy które moge zastąpić odżwykami"

to powiedz jeszcze jak możesz jaki to ma sens
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia/Lipomastia i moja dieta do oceny

Następny temat

Czy warto?

WHEY premium