SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napaści, kradzieże, czyli gnoye żerujący na bezbronnych

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
kwestia samoobrony to jak wór bez dna...
ja zawsze stawiam na obronę w postaci ataku
póki co nie zawiodłem się...
agresor musi wiedzieć ze ma do czynienia z większym kozakiem i świrem.
jednakże jako pasjonat sportów walki i siłowni nie mam ani specjalnego paraliżującego strachu w sobie ani ostatnio od ok roku osób, które miałyby coś do mnie.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
alkadar - Rozumiem Twoje osobiste konkluzje, bo mam podobne ale to co Ci napisałem to fakt. Walka na ulicy w KM (z założenia) to ostateczność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259




Spójrzcie na palec ,,kociaka,,

Zmieniony przez - whitebless w dniu 2010-07-19 23:22:37

Czy same robią sie rozstępy na swoje klacie no powiec bracie, no powiec bracia
Czy siłka z koskem czy bez to tez siłka jest ale bez tylko dla twardzieli jest.
Zakładasz bracie 200 cwiczysz jeszcze, jeszcze obok stoja i sie gapia jacy zdrziwieni leszcze -
a ile on moze??, kiedy wymieknie wreszcze?? odpowiedz jest prosta w tedy kiedy zechce. ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Dziewczyny jeśli ktoś was zaczepi, dotknie niespodziewania kopa mu w genitalia i po sprawie
Dobrze kopnąć w "genitalia" nie jest tak proste jak Ci sie wydaje, istnieje możliwość łatwego przewrócenia wtedy kobiety. Poza tym jakiego ataku spodziewa się mężczyzna po kobiecie? Właśnie kopania w krocze, moim zdaniem lepiej walnąć jakiegoś silnego prostego w nos, koleś straci na chwile oddech, przy okazji bardzo się zdziwi, a kobieta ma czas żeby uciec

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Hm...Muszę parę kwestii sprostować, kiedy już na spokojnie usłyszałem o co cho dokładnie. Cała akcja miała miejsce w odosobnionym dość miejscu, w dróżce idącej do dworca. Po jednej stronie są tory, po drugiej wzniesienie i ulica, dość ruchliwa z reszta. Moja połówka zdążyła się jednak z nim trochę poszarpać, ale ta łajza nie odpuszczała i suma sumarum wyrwał jej torbę, a moja dziewczyna upadła na ziemię.
Wiadomo, że po TAKICH miejscach samemu się nie chodzi, bo tam rzeczywiście jest średnio bezpiecznie, ale nie miałem serca robić jej o to wykładów. Koleś miał około 30 lat i jak menel nie wyglądał. Na moje oko czai się w tamtym miejscu, z racji stopnia jego odosobnienia, żeby bez obecności świadków coś podpierniczyć:/

Btw- Chyba pierwsza zasada KM mówi o tym, żeby unikać niebezpiecznych miejsc:>

Co do kopnięcia w krocze- ja bym zastosował to jako wykończeniówkę, bo zawsze może być tak,że jak na początku będzie panna chciała go kopnąć w kroczę, to albo źle trafi, albo on to zablokuje i wtedy faktycznie może być średnio:/

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1700
Brawo dla Twojej połówki że zaczęła się z nim szarpać, ma dziewczyna dużo odwagi, na prawdę duży szacunek się jej należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
No jak chce, to pokaże ząbki, fakt:] Aczkolwiek to co było wspomniane parę postów wcześniej- jeśli trafisz na naprawdę niezłego idiotę, to opór tylko go rozdrażni, ale całe szczęście nic takiego miejsca nie miało:)

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
Może i ja opisze sytuacje jaka ostatnio widziałem :D

w pewnym hipermakrecie, robił zakupy starszy schorowany (upośledzony umysłowo) pan... i widząc go podeszło do niego 3 gimnazjalistów (bo ja wiem może po 15 lat) i zaczeli go obrażać i wyciągać rzeczy z koszyka... ten pan miał na tyle szczęścia ze koło niego stało 2 typków z siłki i to dość dużych (na moje ok 190cm wzrostu i dość sporo w łapie) od razu zareagowali mówiąc im ze jeśli chcą wyjść ze sklepu na własnych nogach to maja teraz "wy******lać"

Ja się zapytam gdzie jest kvrwa szacunek, i rozum.. jak można napastować takich ludzi??? wiec jesli ktos sie dziwi ze potrafia obrabowac dziewczyne :D to jak widac to nic takiego przy takim upadku zasad :D


co do napadów... w 99,9 % przepadków agresor wybiera osobę słabzsa, nie sadzi ze moze wogole stawić opór... plan jest prosty, podejsc zastraszyc zabrac odejść... nawet nie bedzie przygotowany na walkę... i własnie to trzeba wykorzystać.. ze my wiemy o tym co sie zaraz stanie a on sie dowie i zanim sie przygotuje to juz bedzie za późno :D
Najlepiej przed kontratakiem, rozluźnic przeciwnika jeszcze bardziej... np udajac przestraszonego i uległego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Zgadzam się z opinią, że całkiem nieźle jest uśpić uwagę agresora, gdzieś na jakimś nieistniejącym forum, które miało miano kultowego, wyczytałem,żeby odwrócić jego uwagę, tzn nie okazywać napięcia i przygotowania do walki. No tylko, że jak już się cyrki zaczną, to nie ma odwrotu...:/

@ MMA91- szacunku nie uświadczysz:] tzn zapewne gówniarstwo inaczej by się zachowywało, gdyby byli w pojedynkę, ale w kupie siła jak widać i psychologicznie zatraca się poczucie odpowiedzialności osobistej- inni tak robią, więc robię i ja.
A dla chłopaków z siłki brawa! Za wcześniejsze uprzedzenie co do ewentualnego rozwoju wypadków:)

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jakby każdy tak potrafił to mielibyśmy w Polsce wysyp aktorów mogących kandydować do oscara

łatwo sie pisze komuś zza monitora zeby zagrać pokazową rolę biednego zastraszonego szaraczka,a później pokazać krwiożerczą bestię...
a adrenalina? a strach paraliżujący działanie w takim momencie? a niedoświadczenie wynikające z nieobycia w takiej sytuacji?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-07-20 12:58:10

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIGHT24.PL NA FACEBOOKu :-) dołącz do nas.....!!!

Następny temat

Prośba o opinię - Kung Fu

WHEY premium