SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy suplement Waszym zdaniem

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Koledzy ale bez ignorancji, Arni to Arni, ever. a teraz ma 63 lata więc odpuście mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Eno nie każdy zawsze będzie w formie, ale w tamtych czasach to ładnie trenerzy testowali na ludziach różne środki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rush prosze rzuc okiem chocby na to wyszukiwanie na stronie Slawka

http://slawomirambroziak.pl/tag/kwasy-tluszczowe-omega-3/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w tamtych czasach to ładnie trenerzy testowali na ludziach różne środki.

jakby teraz bylo inaczej :) ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
Teraz to juz zdecydowanie nie to co za bylego NRD. Wtedy Kowalczyk nie byla by kobieta.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
inne srodki
watpie czy inne podejscie - ale to temat rzeka a odchodzimy od tytuly postu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
mój ulubiony to tauryna (3-9g dziennie), a z olimpa to w ogóle bezkonkurencyjna cenowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
czarny a po co Ci tauryna, w jakiej rzeczywistej potrzebie Ci odczuwalnie pomaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poczytaj prosze chocby u Slawka

http://slawomirambroziak.pl/tag/tauryna/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
nie twierdzę że olimp gold to zły produkt, absolutnie, chętnie dołożyłbym go do stałej suplementacji gdyby moje fundusze na to pozwalały ale jeśli ćwiczący chce być po prostu wielki a niekoniecznie przy okazji tak zdrowy jak umięśniony konieczność suplementacji gold'em staje pod znakiem zapytania?

zaapelowałem o szczerość , oczywiście że artykuły P. Sławka są na najwyższym poziomie z tym że czasami suple są tam przestawiane jako najlepsza rzecz jaka może spotkać człowieka, imo nadkoloryzacja supli nie jest groźna pod warunkiem że nadal doceniamy naturalność etc.

Nie jestem w stanie stwierdzić jak bardzo ani zbadać tego tu i teraz ale na chłopski rozum naturalne metody pumy walki z kortyzolem wydają się być skuteczniejsze niż glutamina czy o-3, co rzuca cień na nieodzowność spożywania wymienionych zastępców.

Jednakże jestem wdzięczny za zwrócenie uwagi na artykuł ponieważ osobiście narzekam na odkładanie się fatu na brzuchu, jakby wszystko co złe szło tylko tam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego najlepszego MisOO!!

Następny temat

Provit85 - dawkowanie, trening kapturów

WHEY premium